Kırılmamış Yumurta Büyüsünü Yapan Gerçek Medyumlar

Kırılmamış Yumurta Büyüsü Nedir?

Kırılmamış yumurta büyüsü işinin ehli olan, doğuştan gelen sezgileri kuvvetli gerçek bir medyum tarafından yapıldığı taktirde çok etkili bir aşk büyüsüdür.

Günümüzde en çok tercih edilen ve yapılan büyülerden biri olan kırılmamış yumurta büyüsü tek başınıza uygulayacağınız bir büyü çeşidi değildir. Bu yapılan yanlış uygulamalar kişinin boş yere niyetlenmesine, umut etmesine ve sonra da hayallerinin yıkılmasına neden olur. Gerçek ve güvenilir hocadan yardım alınarak yapılan kırılmamış yumurta büyüsü, etkilerini kısa sürede gösterecektir ve başarılı sonuçlanacaktır. Bu şekilde sevdiğine kavuşan, eve geri dönmesini sağlayan ya da sevdiğinin de onu sevmesini sağlayan birçok kişi vardır. Yumurta büyüsü tarifi verildiğinde, insanlar bunun yapımının çok kolay ya da hemen etkisini göstereceğini zanneder. Oysaki basit bir ritüel değildir ve güvenilir medyum bunu yapmalıdır.

Kırılmamış Yumurta ile Ne Büyüsü Yapılır?

En basit anlamıyla bir dilek büyüsü olan kırılmamış yumurta büyüsünün etki alanı çok geniştir. Aslında en bilindik amacı, duygusal ve romantik ilişkilere yönelik dileklerin gerçekleşmesidir. Fakat, her türlü dileğinizi yumurta ile yapmanız ve gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca, maliyeti de diğer büyülere göre az olduğundan insanlar özellikle kırılmamış yumurta büyüsü etkilerine hayran kalmaktadır. Yumurta büyüsü yaptıranlar da aynı şeyi söylemektedir. 

Kırılmamış Yumurta Büyüsünü Yapan Gerçek Medyumlar

Kırılmamış Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün adından da anlaşılacağı üzere kullanılacak ana malzeme yumurtadır. Bir adet mum ve sarı bir kâğıt da diğer malzemelerdir. Kişinin önce abdest alıp sonra doğru şekilde niyet etmesi önemlidir. Bunun için odaklanabileceğiniz, sessiz, sakin ve loş bir ortamda olmanız önemlidir. Ancak, kırılmamış yumurta büyüsünün malzemeleri sadece bunlar olamaz ve olmamalıdır. Okunması gereken dualar, yapılması gereken ritüeller ancak ve ancak gerçek medyum aracılığıyla olacaktır. Çünkü büyü yapılırken diğer alemden gelen etkilerin olması gerekir. Peki, kırılmamış yumurta büyüsü nasıl bozulur? Bunun da cevabını size işini iyi yapan, kendini kanıtlamış medyumlar verebilir. Eğer siz de kendinizde normalden farklı bir huzursuzluk, can sıkıntısı ya da sinirlilik durumu yaşıyorsanız, bunlar yumurta büyüsü belirtileri olabilir. Ancak kırılmamış yumurta büyüsünü yapan gerçek medyumlara danışmak sizde hangi büyü çeşidinin olduğunu öğrenmenize yardım edecektir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın