KOCAYI KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA

KOCAYI KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA

Evinde kocasıyla sorun yaşayan çok fazla kadın bulunmaktadır. Evlilikler bu basit sorunlar yüzünden boşanma ile sonuçlanabilmektedir. Bu durumu önlemek için okunabilecek dualar ve manevi uygulamalar elbette vardır; fakat usulüne uygun yapıldığı sürece kısa sürede sonuç verir.

Karı kocayı birbirine bağlayacak dualar var mıdır?

Karı kocayı birbirine bağlama duası vardır; fakat sizin de belki aklınıza takıldığı gibi bu duaların işe yarayıp yaramayacağıdır. Bu tür uygulamaları deneyip başarılı sonuç alan çok fazla kişi bulunmaktadır. Nitekim kocanın karısına düşkün olması için dua da bu görevi görüp birçok kişiyi barıştırmıştır ve boşanmaktan kurtarmıştır.

İslam dininde sıkıntılı, stresli durumlardan kurtulmak için okunulan çok fazla dua, zikir, esma ve sureler vardır. Bu dualar sadece evliliği kurtarmaya, arayı düzeltmeye değil ayrıca borçlardan kurtulma, huzur kaçtığında stresli ortamdan kurtulma gibi durumlarda da işe yarar. Bu kişilerin hemen kocayı bağlayacak dua okumalarına başlaması gerekir. Fakat bunun aşk büyüleri ile karıştırılmaması gerekir. Tüm bu duaların yanı sıra bu konuda tecrübeye sahip medyum hocalar tarafından uygulanan aşk vefki çalışmaları ile bağlama olayı pekiştirilmelidir. 

Kocayı Kendine Bağlamak için Okunacak Dua

Eşinizle sevgi ve saygı bağlarınızı güçlendirmek istiyorsanız 7 adet küp şekere ihtiyacınız vardır.

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

Bu duanın her bir 7 küp şekere tek tek 7’şer kez okunması gerekir. Okuduktan sonra eşinize doğrudan yedirmeyi deneyin ya da çayına yemeğine atmak ta faydalı olacaktır. Hepsini aynı anda vermek zorunluluğunda değilsiniz. Bu şekerli 7 gün boyunca saklayarak her gün veya gün aşırı yedirebilirsiniz. Bu sayede kocanızla aranızdaki iletişimin kuvvetlendiğini ve kocayı kendine bağlamak için duanın işe yaradığını göreceksiniz. Fakat, yukarıda belirttiğimiz gibi bu sadece yeterli olmayabilir ve bir medyumdan evlilik için bağlama, aşık etme işlemlerini de düşünmeniz gerekebilir.

Güvenilir medyumlar aracılığı ile bir büyü yaptırırsanız eğer yapılacak olan büyünün tutma ihtimali çok daha yüksek olacaktır. Bizim size tavsiyemiz işini bilen bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz olacaktır.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın