Kolay Yapılabilen Voodoo Büyüleri

Voodoo büyüleri, sihir içeren herhangi bir inanç sistemindeki diğer büyüler gibidir. Bir büyüyü neyin içerdiğinin özellikleri sistemden değişir, ancak koşmanın temel ilkeleri her zaman aynıdır. İnsanların büyülü sözler veya eylemler, düşünceler, maddeler kullanarak gerçekçiliği nasıl etkileyebileceklerini bilmelerini sağlayan bir inanç mevcuttur. Dışarıdaki doğaüstü ajanların etkisini içerir. Yeryüzündeki her kültürde sihir, bir tür proto-bilim olarak gelişmiştir: dünyayı düzgün bir şekilde kontrol etme çabası. Böylece Voodoo büyüleri uzun süredir var ve insanlar onu kullanıyor.

Antik çağlardan beri hizmet veren Voodoo büyüleri mevcuttur. Uzun zamandır insanlar bunu uyguluyor ve bunu yaparak bekledikleri sonuçları aldıklarını hissediyorlar. Size bu konuda rehberlik edebilecek çok sayıda uzman var. Yeni gelenlerden tecrübeli olanlara kadar herkes mevcut. Bir Voodoo büyüsünü nasıl gerçekleştireceğiniz ve ne zaman gerçekleştireceğiniz konusunda size rehberlik edecekler. Büyü için doğru kişiyi hedeflediğinizi görmek için, kişilerin yorumlarını görmeli ve ardından kişiyi seçmelisiniz. Farklı insanları ziyaret edebilir ve kimlerin size aynı şekilde doğru şekilde rehberlik ettiğini görebilirsiniz. En iyi sonucu alabilmeniz için size en küçük ayrıntıyı söyleyecekler. Daha gerçekleştirmesini kişiyle aşk sırtını veya dağılmasından almak için büyü veya kara büyü yapıyor. Voodoo büyüsü, doğru şekilde yaptığın sürece her şey için işe yarar. Büyüyü yapan insanlar var ve bunu yaptıktan sonra normal bir hayat yaşıyorlar ama bazen yanlış yaptığınızda sonuçlar kötü olabilir, bu yüzden uzman medyum tarafından yapmak gerçekten önemlidir.

Voodoo Büyüleri

Voodoo Aşk Büyüleri

Voodoo aşk büyüsü, eski çağlardan beri toplumda var olmuştur. İnsanlar bunu uzun zamandır yapıyorlar. Sadece aşk hayatlarını hayatlarının en şaşırtıcı parçalarından biri yapmak istiyorlar, böylece bu büyüyü yapıyorlar. Bu büyüyü yapmak için bazı şeylere sahip olmalısınız. İki kırmızı mum ve istenen kişi için bir fotoğraf veya kişisel bir eşya. Bu özel Voodoo aşk büyüsü, özellikle bir Cuma günü gerçekleşen ayın ağda dönemi olduğu zaman yapılmalıdır. Doğru enerjiye sahip olduğunuzdan ve sakin bir halinde olduğunuzdan emin olun. Güzel bir kırmızı mum alın ve tam olarak resmin önüne yerleştirin. Olumlu sonuçlar elde etmek için resimde büyünün yapılması gereken kişinin orada tek kişi olduğundan emin olun. Şimdi ikinci kırmızı mumu ve o kişinin kişisel eşyasını alın ve aynı şeyi yapın. Şimdi, mum tamamen yanana kadar onun adını veya hazırlanmış ayeti birkaç kez zikredin. Bu Voodoo büyü mükemmel bir yabancı üzerinde etkili olabilir ve size olan ilgisi, sizi yıllarca sevdiği gibi olacaktır. Öyleyse, özlem duyduğunuz biriyle en iyi aşk hayatını yaşamak isteyenler için bunun en iyi yolu budur.

Voodoo Ayrılık Büyüleri

Bu, iki ruhu ayırmak istiyorsanız uygulayabileceğiniz başka bir büyüdür. Aynı zamanda basit ve biraz yaratıcıdır. Tek yapmanız gereken siyah beyaz bir bez kullanarak iki oyuncak bebek yapmak. Onların iskeletini de yapmalısın. İskelet, hedeflediğiniz belirli çiftin yapısına oldukça benzemelidir. Onların çift olan iki kişi olduklarını hayal etmeye başlayın ve onlara gerçek karakterler gibi sahip oldukları aynı isimlerle hitap edin. Onları çekici ve onlara benzeyecek şekilde dekore edin. İkisini birbirinden ayırmak istediğiniz herhangi bir şekilde düğmeler, boncuklar, ipliklerden yararlanabilirsiniz. Şimdi dizelerle bağlanın ve ayrılıkları için dualar söyleyin ve o ipi mumla yakın. Bunu yaptığınızda, bağ bitecek. İp koptukça bağ da gücünü kaybetmeye başlayacaktır. Ayrıldıktan sonra şimdi onları ayırın ve ayrı ayrı gömün. Bunu yaptıktan sonra her şey biter. Uzun süredir devam eden Voodoo bebeği büyüsünü tamamladınız. Bu gerçek zamanlı etkilidir ve sonuçlar kesinlikle orada olacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın