Malzemesiz 2 Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yaparken, kullandığınız tüm malzemeler büyünüzün gücünü artırmanın bir yoludur ama aynı zamanda kendi niyetlerinize odaklanmanın bir yoludur. Odaklanacak bir dizi bileşene veya adıma sahip olmak, yazım kurallarını daha somut hale getirir ve insanların odaklarını ve niyetlerini daha güçlü bir şekilde belirlemelerine yardımcı olur. Arzularınızı nasıl tezahür ettireceğinizi bildiğiniz ve niyetlerinizde yeterince güçlü olduğunuz sürece, malzemelerle yapılan herhangi bir aşk büyüsü teorik olarak herhangi bir bileşen olmadan da aynı derecede etkili olabilir.

Yeni Bir Aşkı Çekin

 1. Gözlerini kapat.
 2. 5 derin nefes alın.
 3. Gözleriniz hala kapalıyken, zihninizi tamamen boşaltmaya çalışın. Akşam yemeğinde ne yediğiniz ve yarın alışverişe gitmeniz gerekip gerekmediği hakkında ortaya çıkan rastgele düşünceleri karıştırmaya çalışın.
 4. Zihniniz olabildiğince açık olduğunda, yeni bir aşka sahip olmanın size nasıl hissettireceğini hayal edin. Midenizde uçuşan kelebekleri, ilk birkaç baş döndürücü toplantının baş döndürücü heyecanını, paylaşabileceğiniz ilk öpücüğü ve sevildiğini hissetmenin sevincini düşünün. Bu kişinin kollarına sarılmanın nasıl bir his olduğunu ve kendinizi ne kadar güvende ve güvende hissedeceğinizi hayal edin. Kişinin nasıl görünebileceğini düşünmemeye çalışın ve onun yerine, onunla birlikteyken istediğiniz duygulara kaymaya odaklanın, çünkü bu önemli kısımdır.
 5. Bu sevgi duygularına derinden dalmışken ve gözleriniz hala kapalıyken söyleyin. “Aşkım hayatıma gir. Sevgilim, sana tapmama izin ver. Aşkım, benimle hayatın güzelliğini paylaş. Sevgilim, şimdi seni arıyorum”
 6. Deneyimlemek istediğiniz duyguları dünyaya ışınlarken bu ilahiyi 3 kez tekrarlayın.
 7. ilahiden sonra, gözlerinizi yavaşça açarak büyüyü sonlandırın.
 8. Arzu ettiğiniz şey kendini gösterene kadar bu büyüyü istediğiniz kadar tekrarlayın.

Aşk Büyüsü

Belirli Bir Kişiyi Çekin

 1. Rahat bir yere oturun.
 2. Gözlerinizi kapatın ve 5 derin, sakinleştirici nefes alın.
 3. Zihninizi tamamen temizlemeye çalışın.
 4. Süper net bir şekilde çekmek istediğiniz kişiyi hayal edin. Onları tanıyorsun, bu yüzden spesifik ol. Bu kişinin nasıl göründüğü hakkında zihninizde kristal berraklığında bir görüntü oluşturun. Onları net bir şekilde hayal edebileceğiniz belirli bir senaryoda hayal edin. Bu, güneşin altında durmaları kadar basit bir şey olabilir. Saçlarının ışıkta nasıl parladığını, ışık onları rahatsız edici bir şekilde yakaladığında gözlerini (ve belki aynı zamanda burunlarını) buruşturma şekillerini düşünün, konuşurken ağızlarının nasıl hareket ettiğini ve konuşup konuşmadıklarını hayal edin. Zihin-gözünüzde çekmek istediğiniz kişinin çok kişisel ve özel bir resmini oluşturmak istiyorsunuz.
 5. O kişinin yanında olduğunuzu hissettiğinizde, onun yanındayken nasıl hissedeceğinizi hayal edin. Duygularınıza karşılık verdiklerini ve onlarla harika ve sevgi dolu bir bağ paylaştığınız eşit bir ortaklık içinde olduğunuzu hayal edin. Hayalinizde uzanın, ellerini tutun ve kendinize doğru çekin. Ellerini senin ellerinde tutmanın nasıl bir his olduğunu ve onları sana doğru çekmenin nasıl bir his olduğunu tam olarak hayal et.
 6. İki elinizi de tutarak tam önünüzde durduklarını hayal edin.
 7. Gözlerinin içine bakarak şöyle deyin; “Sevgilim (adları) benimle olmanı istiyorum; Ellerini ellerimde hissetmek istiyorum. (Onların adı) sana olan aşkımın akışını hisset ve eşit olarak geri ver. (Adları) gel ve bana katıl, güzel yolculuğumu paylaş ki birlikte büyüyüp öğrenelim.”
 8. Kafanızda, çekmek istediğiniz kişinin ellerinizi nazikçe serbest bıraktığını hayal edin.
 9. Ellerinizi bir kez çırpın ve belirli kişinin vizyonunu evrene geri gönderin, böylece fiziksel formları size gelebilir.
 10. Büyüyü bitirmek için gözlerinizi nazikçe açın.
 11. İstediğiniz kadar veya o kişi size ulaşana kadar tekrarlayın. Bu büyüyü her tekrarladığınızda, kişiyi farklı bir durumda hayal edebilirsiniz, böylece büyünüze daha fazla güç getirmek için zihninizde daha net bir versiyonunu oluşturursunuz.

“Malzemesiz 2 Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın