Mezara Gömülen Büyü Kaç Günde Etki Eder?

Mezara Gömülerek Yapılan Kara Büyüler

Kara büyüler arasında yer alan mezara gömülen büyüler etkisini kısa sürede gösteren ve güçlü büyülerden biridir. Uzun yıllar süren çalışmalar sonucu ortaya çıkan mezar büyüsünün bozulması da hayli güçtür. Bu yüzden tecrübeli medyumların varlığını gerektiren ruhani bir çalışmadır.

Mezara gömülerek yapılan kara büyülerin çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Mezara gömülen kaşık büyüsü, mezara gömülen kilit büyüsü, mezara yumurta gömme büyüsü, mezara gömülen bağırsak büyüsü, mezara gömülen mum büyüsü ve daha fazlası.. Peki mezara gömülen büyüler ne amaçla yapılır diye merak ediyorsanız işte cevabı. Mezar büyüsü çeşitlerinin her birinin amaçları farklıdır; kaşık büyüsü üzerinden gitmek gerekirse, mezara gömülen kaşıklarla yapılan bu büyüde birbirini çok seven çiftlerin ayrılması sağlanır. 

Mezara Gömülen Büyü Yapan Medyum Hocalar

Günümüzde en etkili kara büyüler arasında yer alır. Havas ilminde deneyimli hocaların da bildiği üzere bazı büyülerin yapımı diğerlerine göre daha etkili ve tehlikelidir. Özellikle büyü yapımında kullanılan ve pis olarak adlandırılan malzemeler, daha kuvvetli sonuçlar doğurmaktadır. Mezara gömülen büyü kaç günde etki eder diye soracak olursanız bu sayı büyünün yapıldığı günden itibarendir. Yani, büyüyü yaptırdığınız günden sonra etkileri yavaş yavaş kuvvetli biçimde ortaya çıkacaktır. Tabii ki her büyüde olduğu gibi mezara gömülen büyü yapan medyum hocaların da kendini kanıtlamış, tecrübeli ve güvenilir olması gerekir. 

Mezara Gömülen Büyü Kaç Günde Etki Eder?

Mezar Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Özellikle sevdikleri tarafından aniden ve anlamsızca terk edilenler, birdenbire borç batağına düşenler, bir türlü iş bulamayanlar kendilerine büyü yapıldığını düşünebilir. Mezar büyüsü nasıl bozulur konusu da bu bağlamda önem kazanır. Mezar toprağı büyüsünü bozmak için öncelikle size yapılan büyünün varlığının teşhis edilmesi, eğer yapıldıysa hangi büyünün yapıldığı ve belirtileri dikkatlice gerçek medyum tarafından incelenmelidir. 

Mezar toprağı büyüsü bozmada manevi desteğin alınması şarttır. Size yapılan büyünün çeşidini anlamak ve kişiye özel büyü bozma çalışmalarına başlamak ince ayrıntılar gerektirir. Dolayısıyla bu ince ayrımların yapılması için ilim ve irfan sahibi güvenilir hocalarla iletişime geçmek önemlidir. Mezar toprağı büyüsünün olumsuz etkilerinden mustarip kişilerin yeni bir hayata başlaması için çalışan hocaların uygulayacağı vefk, tılsım ve dualar ile büyüden kurtulabilirsiniz. Ayrıca, bu çalışmaların ve ritüellerin kişiye özel uygulanması önem arz eder. Mezar toprağı büyüsü bozma konusunda mutlaka tecrübeli ve gerçek medyumlardan yardım alınması gerekir.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın