Mısır Aşk Büyüleri

Pek çok büyü ve ezoterik öğreti türü ortadan kalktı, ancak Mısır büyüsü bunlardan biri değil. Sihir uygulayıcıları ve mistikler, iki yüz yıldan fazla bir süredir onu canlandırmaya çalışıyorlar, bugün pek çok Mısır aşk büyüsü var. Sihrin nasıl çalıştığını bilen insanlar merak ediyor: Büyüleri hangi güçleri harekete geçiriyor? (Birçoğumuz eski tarih kitaplarını okumuşuzdur) oldukça saldırgan ve şiddetli olduğu bilinen eski tanrılara ulaşmak tehlikeli değil mi? Hiç kimseyi gerçekten cezalandırmasalar da, gerçekten yardım da etmediler. Peki bugün yardımcı olacaklar mı? Aslında bu tür büyüler yeni egemenler edinmiştir ve bu egemenler Mısır aşk büyüleri ile ulaşılan güçlerdir. Bu egregorlar insanlara işaretler göndererek veya doğru cevapları fısıldayarak değil, aşk büyülerini etkili hale getirerek yardım eder. Yine de, modern sihir ritüelleri kadar güçlü değiller, özellikle de profesyonel büyücüler tarafından yapılanlar. Yine de, yeni başlayanlar için iyidirler. Bugün böyle üç aşk büyüsünü anlatacağız: biri kuma, biri gölgeye ve biri sihirli tılsım üzerine.

Mısır Aşk Büyüsü

Mısır aşk büyüsü yapmak için bir çöle veya deniz kenarına gidin ve biraz kum alın. Beyaz ve temiz olmalıdır. Taşları, deniz kabuklarını ve diğer istenmeyen kalıntıları çıkarmak için evde eleyin. Kumu sunağın üzerine dökün. Bir sunak kurmayı bilmiyorsanız, blogumuzda bununla ilgili bir makale bulun. Bir balmumu heykelcik yapın ve ona aşık olduğunuz kişinin adını verin. Ayin sırasında ve sonrasında temiz kalması için filme sarın. Kumu kenara çekin, heykelciği sunağın ortasına koyun ve şunu söyleyin; “Zaman akıp gidiyor. Günler, bulutların geçtiği gibi uçup gidiyor. Bir devir bitiyor ve bir gün diğeri de bitmeye başlıyor. Ama bir şey kalıcıdır. Bu benim aşkım. Bir deniz kadar büyük. Gökyüzü kadar sonsuz. Çöl kumu kadar muazzam. Bir çöle gittin ve yolunu kaybettin. Ama sen kaybolmadın, duygularımdan bir vaha buldun. Kendinizi yorgun hissettiniz ve uykuya daldınız. İşte o zaman aşkımın kumu seni yakaladı. Uykunuz hiç bitmesin diye sizi esir aldı. Hiç gitmemen için seni ele geçirdi. Sana vereceğim mutluluk ve saadeti her zaman tatman için seni yakaladı.”

Büyüyü söyledikten sonra biraz kum alın ve heykelciğin üzerine dökün. Kum hepsini kaplamıyorsa, heykelciği çıkarın ve ertesi gün ritüeli tekrarlayın. Tüm heykelciği tek bir avuç kumla örtmeyi başarana kadar ritüeli gerçekleştirmeye devam edin.

Bir ay boyunca kumun altında bırakın. Sonra çıkarın, filmi çıkarın ve heykelciği resminizin üzerine koyun. Eski Mısır’ın en popüler aşk büyülerinden biri olan yaptığınız büyü sayesinde elde etmek üzere olduğunuz ilişkinizi korumak için bir tılsım olarak orada bırakın.

Mısır aşk büyüleri

Eski Mısır Aşk Büyüleri

Bir sonraki Mısır aşk büyüleri, bok böceği şeklindeki bir tılsım üzerine yapılır. Malzeme önemli olsa da, tılsımın değerli metallerden yapılması veya değerli veya yarı değerli taşlarla kaplanması gerekmez. Sadece büyüyle de suçlanan profesyonel bir büyücünün atölyesinde üretilmiş olması önemlidir.

Bu tılsımı iki hafta boyunca çıkarmadan boynunuza takın. Ardından resminizin üzerine koyun. Bir tüp yapmak için resmin köşelerini bir araya getirin ve sarı yün iple bağlayın. Üç gün bırakın. Tılsımı iki hafta tekrar, iki kez giyin. Sonra sevdiğin kişiye ver. Hedefin onu tutması önemlidir. Bokböceği şeklindeki tılsım, gece hedef uykudayken etkinleştirilir. Tılsım, hedefe tılsımı verdikten yaklaşık bir hafta sonra fark edeceğiniz hedefi size aşık edecek.

Mısır Bağlama Büyüsü

Son Mısır bağlama büyüsü bir gölgeye yapılır. Yatağı pencerenin karşısındaki duvara bakacak şekilde hareket ettirin. Ay yeni olduğunda, pencereye bir üçgen çizin. Çizim eliniz kadar büyük olmalıdır. Şimdi herhangi bir yıkanabilir boya kullanarak boyayın. Akşamları ışığı kapatın ve panjurları kapatmadan yatağa gidin. Duvardaki üçgenden gölge olup olmadığına bakın.

Cevabınız evet ise, gözleriniz üçgendeyken uzanın ve fısıldayın; “Sizinle, koruyucularım, koruyucularım, öğretmenlerim ve akıl hocalarım ile gecenin perdesi altında, kimsenin bizi duyamadığı ve göremediği bir zamanda konuşuyorum. Lütfen bana yardım et. Lütfen bana seveceği kişi (isim) olmam için güç ver. Lütfen beni asla solmayan sevgiyle doldur. Lütfen (isim) için mükemmel bir ortak olmam için bana bilgelik ve sabır ver. Lütfen bana güzellik, çekicilik ve seksilik ver ki (isim) beni herkesten daha çok istesin. Lütfen kimse bilmeden yapın. Lütfen bunu ben uyanıkken ve uyurken yap.”

Gözlerini kapat ve uykuya dalmaya çalış. Bu ritüeli her gece yatmadan önce gerçekleştirin. Görünüşünüzde, davranışınızda ve enerjinizde inanılmaz değişiklikler yapmanıza yardımcı olabilir. Bu ritüel ile her erkek için mükemmel bir partner olacaksınız ve hiçbir erkek size karşı koyamayacak. Pencerenizdeki üçgeni ve duvardaki gölgesini sizden başka kimsenin görmemesi gerektiğini unutmayın. Bir başkası görürse büyü bozulur. Ayrıca, kesinlikle kaçınılması gereken birçok başka olumsuz olayı tetikleyecektir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın