Mısır Aşk Büyüsü

Gerçek aşkı mı arıyorsunuz? Ve onu bulmanın imkansıza yakın olduğunu mu düşünüyorsun? Bu uzun zamandır sizin hayaliniz olabilirdi. Son zamanlarda hayatınızda gerçek aşkın olmaması nedeniyle çok fazla baskı altında kalabilirsiniz. Artık Mısır aşk büyüsünün aşık olma gücünü görmenin zamanı geldi.

Bazen bu tür bir baskı strese ve çoğu zaman da tüm hayatınızı gerçekten etkileyebilecek hastalıklara neden olur. Başarılı ilişkiler başlatmak ve sürdürmek kolay bir başarı değildir ve çoğu zaman onu yönetenler doğaüstü görünen güçlerden çok fazla destek alırlar.

Aşk konularındaki şansınız bugün iyiye doğru değişmek üzere. Bu makalelerde anlatılan Mısır doğasına ait aşk büyüleri, gerçek aşkı bulma ve verimli ve uzun süreli ilişkilerin keyfini çıkarma yolculuğunuzda size rehberlik edecek. Bugün kendinizi kötü ve aşık hissediyor olabilirsiniz, ancak yarın, kalbinizin arzusundan bir aşk metnine bir gülümsemeyle ya da uzun zamandır aşık olduğunuzdan bir gülümsemeyle uyanacağınızı garanti ederiz.

Bunlar büyünün yapabilecekleri şeylerdir; mutluluğu daha önce hiç olmadığı yerlere getirmek, hayatınızı daha önce hiç yaşamadığınız başka bir yaşam biçimine açmak. Hak ettiğinizi elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak tamamen size kalmış. Aşağıdaki özette, kalbin arzularını okuyarak ve onları gerçeğe dönüştürerek aşıkları cezbetmek için kullanılan bazı basit Mısır aşk arama büyüsünün adımlarını inceleyeceğiz.

Büyü, çağlar boyunca varlığını sürdüren ve gerçek aşkı aramanın sonsuz yolculuğunda olan insanlara iyiliğini daha da yakınlaştırmak amacıyla profesyonel büyü yapanlar tarafından incelenen eski dünya Mısır büyüsüyle doludur. Bununla birlikte, aşk arama büyülerine devam ederken, aşk büyüsü ve hem fiziksel hem de ruhsal alemlerde nasıl çalıştığına dair birkaç şeye dikkat çekmek çok önemlidir. Aşk arama büyüsüne başlamadan önce her zaman hazır ve aşka açık olduğunuzdan emin olmalısınız. Pek çok büyü ustası, sırf almaya hazır olmadıkları şeyler için büyü yaptıkları için büyülerin içindeki sihrin etkinliğini bulamazlar. Bu aynı zamanda Mısır geleneği dışındaki tüm diğer dini inançların ve diğer büyü geleneklerinin öğretilerinin de temelidir. Hepsi, almaya hazır olduğunuzda her zaman bir şey istemenizi tavsiye eder ve diğer geleneklerin aksine, istenen veya gerekli alımı almayan Mısır aşk büyüleri, güç bağları dediğimiz şeyde büyüyü her yere üfleme eğilimindedir.

Mısır Aşk Büyüsü

Güç Bağlantıları Nedir?

Sihir geleneğinde Powerlinks, sihrin akışını sihir kullanıcılarına bağlayan köprülerdir. Büyü kullanıcıları hepimiziz, ancak farkında olmama nedeniyle büyü, varlığını ve faydasını bilme şansına sahip olan çok azımız tarafından kullanılıyor.

Spiritüel veya bilinçaltı seviyedeki güç bağlantılarına baktığımızda, bize bazen sürekli dalgalanan beyazımsı-gri çizgi dalgaları gibi görünürken, bazen de bizi fiziksel benliklerimizin üzerine taşıyormuş gibi görünen kırmızımsı dalgalı dalgalar olarak görünürler. Powerlinks büyü döküm ve çağrılan sihirli olmanın türlü bağlı olarak değişir. Bazı ritüellerde, güç bağlantılarının başka bir ritüelinkinden tamamen farklı bir biçimde tezahür ettiğini göreceksiniz, bu nedenle bu enerji dalgalanmaları arasındaki farkı anlayabilmek için ekstra bilinçli zihninizi uyumlamalısınız.

Aşk büyüsünde güç bağlantılarını incelerken, bağlantılarla nasıl bağlantı kurduğumuza dikkat etmeyi seçiyoruz. Bu enerjiler kalıcı bir şeyle çalışmayı tercih ederler ve bu nedenle yapılan tüm büyülerin (siz belirtmediğiniz sürece) gerçekten sonuna kadar ilerlemeye odaklanması büyük önem taşır.

Sahte bir aşk büyüsü yaparken meydana gelen serpintiler (büyü yapanın aşk büyüsüne yönelik arzuları konusunda samimi olmadığı durumlarda) iyi niyetli bir büyü dökümünde hasara neden olabilir ve etkiler büyüyü büyü yapan kişiye karşı çevirebilir ve ona büyü verebilir. Bu nedenle, her zaman ve her zaman, sihrin katılımında profesyonel bir büyü tekeri ve ritüel çekmecesinin kullanılmasını tavsiye ettim. Bu, kötü kullanılan büyülerin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek eksiklikleri en aza indirmeye ve çoğu zaman tamamen ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ve herhangi bir başarılı büyü dökümü için gereken profesyonel yardımı alın. Neredeyse hayatı boyunca çeşitli alanlarda sihir ve büyülerle uğraşmıştır.

Yaptığınız işin insanların hayatlarını değiştirdiğini, daha önce eksik olan yerlere neşe ve mutluluk getirdiğini, kırılan kalplere sevgi ve şifa getirdiğini, hüznün sertleştiği yüzleri gülümsettiğini bilmekten daha fazla mutluluk veren bir şey yoktur. Mısırlı bir aşk arama büyüsü, iki boyuta, temel aşk arayışına veya tanrısal ruh arayışına düşecektir. İlahi ruh arayışı, çeşitli sihirli büyülerin bir kombinasyonudur, ancak aynı zamanda, aşkı arayanların bunu manevi veya tanrısal bir düzeyde yapmasına yardımcı olan aşk arama ritüeline de sahiptir. Bu tür boyutsal büyüde, spor yapmanın ve en iyi sevgiliyi büyü yapanın alanına getirmenin yükü manevi tanrıların sorumluluğundadır.

Bu tür bir büyü, büyünün süresi boyunca rehberlik ve tedarik için seçilen tanrılara zamanında fedakarlıklar ve adanma duaları dışında, büyü yapan kişiden çok fazla bir şey gerektirmez.

Bu büyünün etkili olması için, büyü yapan kişinin güçlü ve canlı bir hayal gücüne sahip olması gerekir, bu, büyünün tüm büyüleyici enerjilere odaklandığı model ortağını tasavvur etmesine yardımcı olur. Siz aşkı ararken, güçler oradaki aşka bağlılığı ölçmek için ruhunuzun derinliklerine bakarlar, bu nedenle bu, büyünün etkili bir şekilde çalışmasını ve büyü yapan kişi aşka hazır değilse sonuç üretmesini zorlaştırır. Aynı şekilde, ruh arayışı, tanrıların büyü yapan kişiye getirmeye karar verebileceği rüya aşığının yaşam dokusuna girer. Kalbine büyü ölçmek için değil, gerçek aşkı aşılamak için gider.

Büyü, kalbe gerçek aşk duygularını yerleştirir ve efsunlunun düşündüğü tek şey, özellikle de büyü yapan kişiye olan aşk olmasını sağlar. Devam ettikçe büyü ritüellerinin ve dökümün tanrı ruhu arayışına derinlemesine girmek için zaman ayıracağız. Aşk arama büyüsü yapma ritüellerinin diğer boyutuna baktığımızda, temel aşk arayışımız var. Bu tür bir büyü yapmada, işin çoğu büyü yapan tarafından yapılır, uyanma ve uyku saatlerinde sihire adanır. Bu, gerçek bir aşk arayışının zorluklarını gerçekten üstlenmenizi sağlayan ve bu süreçte gerçek aşkın değerini anlamanıza yardımcı olan bir tür aşk büyüsüdür.

Adından da anlaşılacağı gibi, dökümü, piramidal bir dökümde elementlerin kullanılmasıyla yapılır. Mısır büyülerinin ve ritüellerinin çoğunda, temel düzenleme kalıplarının diğer geleneklerden farklı olduğuna dikkat etmelisiniz. Wicca’nın bir pentagram düzenlemesi ve voodoo bir daireye sahip olduğu yerlerde, Mısır büyüsü piramidin sembolünü kullanır. Çoğu büyü tekeri doğru kalıbı kullanmaktan kaçınır ve sonunda büyülü akışı bozar ve çoğu zaman istenmeyen sonuçlar alır. Bu nedenle, bir Mısır aşk arama büyüsünde, istenen sonuçların elde edilmesi için tasarlanmış temel yapı modellerini dikkatli bir şekilde takip etmek önemlidir.

“Mısır Aşk Büyüsü” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın