Modern Aşk Büyüleri

Herhangi bir sihir türü gibi, başarı şansınızı artırmak için eldeki göreve odaklanmalısınız. Harika bir aşk büyüleri, net niyetlere, zihinsel odaklanmaya ve odak olarak kullanılacak fiziksel materyallere sahip bir büyüdür. Sihirli büyülerin hemen çalışmadığını lütfen unutmayın. Birine ulaşmak veya bir flört servisine katılmak gibi sihri hızlandırmak için adımlar atmaktan korkmayın.

Eski Birini Geri Almak İçin Büyüler

Eski sevgiliyi geri almak için yapılan büyüler son yıllarda daha popüler hale geldi. Bu büyüler, birinden ayrılan ve ayrılmamış olmayı dilediğini anlayan insanlar için en iyisidir. Ancak uzmanlar profesyonel bir uygulayıcıdan yardım almanızı ve bu büyüleri evde tecrübesiz bir şekilde yapmaktan kaçınmanızı tavsiye etmektedir.

Dış yardımı kullanmak, aşk büyüleri daha nazik olacağını garanti eder. Büyü, diğer kişiyi tekrar ilişkiye girmeye zorlamaz. Bunun yerine, ikiniz arasında daha iyi bir uzlaşma için ilişkinin negatif enerjisini ortadan kaldırır. Bununla birlikte, kopmuş bir ilişkiyi onarmak için kullanabileceğiniz daha basit büyülerden biri burada.

3 Günde Eski Birini Getirme Büyüsü

Bu büyü, ne kadar hızlı etki gösterdiği için popülerdir. Kırmızı bir muma, eski sevgilinizin bir resmine, biraz kağıda, kaleme ve bir kaşık bala ihtiyacınız olacak. Bir sınırlama var; ağdalı ayın üç gecesi boyunca yapılmalıdır.

 1. Kırmızı mumu yakın ve iki veya üç dakika aleve bakın.
 2. Eski sevgilinizin resmine bakın ve ikinizin barışıp barıştığınızı hayal edin.
 3. Adınızı ve eski sevgilinizin adını kağıda yazın ve çevrelerine bir daire çizin.
 4. İsimlerin üzerine balı bırakın ve şu büyüyü söyleyin – “Bana bu büyüyle geri dönmenizi, bağlantımızı sonsuza kadar güçlendirmenizi dilerim.”
 5. Zihninizi ve duygularınızı sakinleştirmek için meditasyon yapın.
 6. Ertesi gün yakmaya hazır mumu üfleyin.
 7. Kağıdı mümkün olduğunca çok parçaya ayırın ve bahçenize gömün.
 8. Ritüelleri ertesi gece yeni kağıt ve balla ama aynı mumla tekrarlayın.
 9. Büyüyü üçüncü bir gece için tekrarlayın.

Büyü en iyi, kimse onu yaptığınızı keşfetmezse işe yarar. Gömülü kağıdı biri keşfederse de etkisiz hale gelir.

Aşk Büyüleri

Evlilik Büyüleri

Evlilik büyüsü, bir ilişkiyi evliliğe dönüştürmek veya mevcut evliliğini güçlendirmek isteyenler içindir. Bu büyüler iki kişi arasındaki ilişkiyi güçlendirerek daha uyumlu ve sevecen hale getirir.

Beyaz büyünün insanları bir araya getiremeyeceğini lütfen unutmayın. İnsanları kontrol etmez veya duyguları zorlamaz. Bu büyüler, zaten orada olanı geliştirmek ve saf niyetlerle çalışmakla ilgilidir.

Yeni Başlayanların Evlilik Büyüsü

Bu büyü için spathiphyllum adlı bir bitkiye ihtiyacınız olacak. Bitki, beyaz bir gelinlik sembolü olan beyaz çiçeklere sahip olmalıdır. Eve getirdiğinizde spathiphyllum’u yeni bir tencereye koyun. Sizin ve sevdiklerinizin güzel anılarının olduğu bir yerden toprağa ekilmelidir. Daha güçlü bir etki için tencerenin dibine birkaç taş yerleştirin.

Bu ritüellerin işe yaraması için daha fazla toprağa ve taşa ihtiyacınız olacak. Siz de hayalinizi bir kağıda yazmalısınız – örneğin evlenmek istiyorsunuz – kağıdı rulo yapıp beyaz iple bağlayıp tencerenin dibine koymalısınız. Kağıt taşların ve toprağın altında olmalıdır. Büyüyü bozabileceğinden, toprağın diğer bitkilerden herhangi bir tohum veya kök içermediğinden emin olun.

Bitkiyi sakladığınızda, sevdiklerinizin çok zaman geçirdiği bir odaya bırakın. Yatak odası, partnerinizle aktif bir cinsel hayatınız varsa çalışır. Kendinizin ve sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafını çekin, rulo yapın ve sonra onları korumak ve sabitlemek için folyoya sarın. Resminizi bitkinin sağ tarafına, sevdiklerinizin resmini de toprağın içine bitkinin sol tarafına yerleştirin. Resmin yaklaşık üçte biri toprakta olmalıdır.

Spathiphyllum’u en az bir yeni çiçek büyüyene kadar sulayın. Çiçeği açtığında kesin, peçeteye koyun ve kurutun. Kuru çiçeği üç parçaya bölün. Bu parçalar eşit büyüklükte veya mümkün olduğunca yakın olmalıdır. Bitki ikinizin enerjisiyle dolacak çünkü o çok uzun zamandır sizinle birlikte.

Unun üçte birini bir bardağa koyun, biraz doğal çay ve şeker ekleyin ve çayı saat yönünde karıştırın. Kupanın üzerine eğilin ve karıştırırken aşağıdaki büyüyü okuyun:

 • “Benim kocam ol! Kocam ol “Kocam ol!” (büyü bir erkek üzerinde kullanılıyorsa)
 • “Karım ol! Karım ol! Karım ol!” (büyü bir kadın üzerinde kullanılıyorsa)

Çayı diğer önemli kişiye sunun ve her şeyi içtiğinden emin olun. Ayini sonraki iki gün boyunca tekrarlayın ve ne olacağını görmek için bekleyin. Sevdiğiniz kişi bir hafta içinde evlilik hakkında konuşmaya başlamazsa veya evlenme teklif etmezse, yeni bir ay döngüsüne (yeni ay) kadar bekleyin ve işleme yeniden başlayın. Beklerken açan yeni çiçeklerden birini kullanın.

Bu büyü etkili olsa da çalışmasını engelleyebilecek bazı şeyler var. Eşinizi her gün görmezseniz, çok kavga ederseniz veya onlardan daha iyi olduğunuzu düşünüyorsanız işe yaramaz. Büyü, siz ve eşiniz birbirinizi gerçekten sevdiğinizde ve kaderinizin birbirinize ait olduğunu hissettiğinizde en iyi sonucu verir.

“Modern Aşk Büyüleri” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın