Mükemmel Aşkı Çekmek İçin Sevgililer Günü Büyü Kavanozu

Bir efsaneye göre Aziz Valentine, İmparator II. Claudius’un askerlerin evlenmesine izin verilmemesi yönündeki bir fermanına meydan okuyan genç bir rahipti. Aziz Valentine bir dizi genç askerin düğünlerini yönetti ve MS 269 yılında 14 Şubat’ta idam edildi ve ardından aşıkların koruyucu azizi oldu.

Sevgililer Günü Aşk Büyüsü

Bu Sevgililer Günü büyüsü, zaten bir ilişkiniz olsa bile size yardımcı olabilir. Bu ritüelin arkasındaki amaç, bu özel tarihte sevginin enerjilerini yenilemek ve onları büyütmek. Bekarsanız, önümüzdeki sezonda aşkı tezahür ettirmek için bu büyüyü yapın.

Büyü Nasıl Çalışır?

Bu aşk büyüsündeki malzemelerin çoğu tarifin altında anlatıldığı gibi banyo şeklinde kullanılabilir ama önce kavanoz büyüsü tarifine bir bakalım. Sevgi getirmek için bir cadı şişesi gibi, niyetlerinizi mühürlemenin bir yolu.

 • Nazik titreşimler bal, aşk için bir mıknatıs vardır.
 • Pembe mum çevrili ve enerji seven, sıcak boğulmuş, kendini temsil eder.
 • Tuz, hiçbir şeyin ritüele müdahale etmemesi için koruma sağlayacaktır.
 • İsteğe bağlı olarak, sunağınızı, küvetinizi süslemek veya bu aşk büyüsü kavanozunun amacını güçlendirmek için çiçekler ekleyin.

Kendi karışımınızı yapmak için aşk yağı tarifini takip edin veya aşk yağının yerine şu uçucu yağlardan herhangi birini kullanın: Ylang Ylang, Vanilya, Gül, Küçük Hindistan Cevizi, Sandal Ağacı, Neroli, Paçuli, Yasemin.

Mükemmel Aşkı Çekmek için Sevgililer Günü Büyü Kavanozu

Sevgililer Günü için aşk yağı mum büyüsü. Bu büyü kavanozu, özel bir günde mükemmel bir aşkı tezahür ettirme niyetlerinizi içerecek.

İçindekiler

 • 1 kavanoz kapaklı
 • 1 mum (pembe, kırmızı veya beyaz)
 • Bal
 • Aşk yağı
 • Tuz
 • Çiçek yaprakları (isteğe bağlı)

Büyü Kavanozu

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 1. Mumu bir aşk yağı ile süsleyerek başlayın. Bunu yaparken mumun üzerindeki yağı kendinize doğru sürerken sevgi enerjilerini kendinize çekmeye odaklanın.
 2. Mum giyindikten sonra, sunağınızdaki bir şamdana yerleştirin.
 3. Kavanoza 5 damla yağ dökün ve 1 yemek kaşığı bal ekleyin. İsteğe bağlı olarak gül gibi çiçek yapraklarını kavanoza ekleyin.
 4. Kavanozu kapakla kapatın ve sunağınızın üzerine mumun yanına koyun.
 5. Sunağınıza biraz tuz serpin. Koruma için mumun ve kavanozun etrafına küçük bir tuz çemberi yapabilirsiniz. Mutfağınızda bulunan her türlü tuz işinizi görecektir.
 6. Mumu yakarken, çekmek istediğiniz şeye odaklanın. Bu özel kişinin niteliklerini düşünün (belirli bir kişiyi düşünerek veya düşünmeden). Sözler; ‘’Kusursuz aşkta ve kusursuz güvende, tatlı ve ince, aşk geldi.’’
 7. Mantra olarak ilahiyi tekrarlayın ve meditasyona girin.
 8. Mumun sonuna kadar yanmasına izin verin. Odadan çıkmanız gerekirse, söndürün ve daha sonra yeniden yakın. Mumu gelecek hafta bitirin.

Aşk Büyüleri: İpuçları

Her zaman önce kendinizi sevin ve başkalarıyla sağlıklı, dostane ilişkiler kurun. Tüm iyi şeyler için bir mıknatıs olun. Kendini sevmenin olduğu bir yerden aşk büyüleri yaparsanız, evren senin harika şeyler olmaya layık olduğunu bilecek.

Bu Aşk Büyüsünü Belirli Bir Kişiye Yapabilir Miyim?

Niyetinizi iki kez kontrol edin. O kişiyi kendi isteğiyle yapmak istemeyeceği bir şeyi yapmaya zorlamadığınızdan emin olun. Kral Richard’ın “Asla bir evliliğe adam kaçırmayla başlama” sözlerini hatırlayın.

Bu Büyüdeki Herhangi Bir Malzemeyi Değiştirebilir Miyim?

Bir malzeme eksikse, her zaman hayal gücünüzü kullanabilir ve onu büyüye uygun başka bir şeyle değiştirebilirsiniz. Umarım bu büyü, en güzel anlarınızı paylaşabileceğiniz özel bir insan bulmanıza gerçekten yardımcı olur ve birlikte hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın