Mum İle Güçlü Aşk Büyüsü

Mumlar, wiccan büyü malzemeleri açısından elde edilmesi en kolay ürünlerden bazılarıdır. Aşk büyüleri söz konusu olduğunda, mumlar neredeyse her zaman bir dereceye kadar ritüelin içinde yer alır. Garantili sonuçlar elde etmek için mumları hazırlarken özel dikkat gösterilmesi önemlidir. Aşk büyüleri mumlardan çok fazla güç çeker. Bazen aslında mumlar bir ritüelin odak noktasıdır, bu durumda daha da önemlidirler. Mumları süslemek genellikle bir hedef ile büyü yapan kişi arasındaki daha güçlü bağlantıya en büyük katkıda bulunan faktörlerden biridir; ve böylece hazırlık çalışmasına daha fazla katkıda bulunmak, daha güçlü aşk büyülerine yol açar.

Aşk Büyüleri İçin En İyi Mum Renkleri Nelerdir?

Birçok mum rengi aşk büyülerinde kullanılmak üzere manipüle edilebilse de, diğerlerinden çok daha iyi tepki veren bazı renkler vardır. Bunlar bir aşk büyüsü ile kullanılabilecek en iyi mumlardır:

 • Kırmızı Mumlar: Kırmızı mumlar aşk büyüleri için en popüler olanıdır ve neredeyse her zaman daha güçlü aşk büyülerine dahil edilir. Herhangi bir türde bir aşk büyüsü yapmak söz konusu olduğunda, genellikle mum rengi ilk düşünülenlerdir.
 • Pembe Mumlar: Pembe mumlar en çok şehvet, tutku veya romantik temelli enerjiler için kullanılır. Bir ilişkide daha fazla yakınlık sağlamak için kullanılırlar.
 • Beyaz Mumlar: Beyaz mumlar bir aşk büyüsünü güçlendirmek, hedefe olan bağlantıyı artırmak, çemberi negatif enerjiye karşı korumak, auradaki negatif enerji birikimini ortadan kaldırmak, aurayı temizlemek (auradaki olumsuzlukları ortadan kaldırmaktan farklı olarak) ve korumak için kullanılabilir.
 • Mavi Mumlar: Mavi mumlar, düşünce ve rüya temelli enerjiler göndermek, bazı negatif enerjileri ortadan kaldırmak ve aurayı hafifletmek için aşk büyüsü odaklı enerjiye daha çekici hale getirmek için kullanılabilir. Ayrıca aşk büyülerinde bir amplifikasyon oluşturmak için de kullanılabilirler.
 • Kara Mumlar: Bazen kara büyü aşk büyüleri için siyah mumlar popülerdir. Dökümleri parçalamak, negatif enerjiyi ortadan kaldırmak ve birçok özelleştirilmiş odak için kullanılırlar.
 • Altın Mumlar: Altın mumlar genellikle bir büyünün gücünü artırmak için kullanılır.

Ayrıca birden fazla mum kullanmanın da faydalı olabileceği unutulmamalıdır. Aslında, ne kadar çok mum o kadar iyi!

Aşk Büyüsü

İşe Yarayan Güçlü Mum Aşk Büyüsü

Mum aşk büyülerinin gücü ve etkinliği değişebilir. Bu, evde tek bir kırmızı mum kullanılarak yapılabilecek güçlü bir aşk büyüsüdür:

Büyü İçin Malzemeler

 • 1 adet parşömen veya kağıt
 • 1 adet kırmızı kalem
 • 1 yemek kaşığı tuz
 • 1 adet yasemin yağı (birkaç damla işe yarayacaktır)
 • 1 yemek kaşığı maydanoz
 • Bir avuç altın mühür
 • Bir bardak ılık su
 • 1 adet beyaz mum
 • 1 adet kavanoz
 • 1 adet kör bıçak veya kaşık

Büyü Yapma Adımları

Adım 1: Tüm ışıkları karartarak ve beyaz mumu yakarak başlayın.

Adım 2: Birkaç dakika meditasyon yapın, gözler kapalı, aşk büyüsünün sonuçlarını hayal edin.

Adım 3: Mumu üfleyin.

Adım 4: Aleti kullanarak, aşk büyüsüne dahil olan her iki kişinin de baş harflerini beyaz muma kazıyın.

Adım 5: Üç kez “Tutkulu bir birliğe engel olan olumsuzluk ve ayrılık enerjisinin aurasını temizliyorum” deyin.

Adım 6: Beyaz mumu yeniden yakınız.

Adım 7: Kırmızı mumlardan iki tanesine bir kalp yapın ve yanan beyaz mumun her iki tarafına yerleştirin.

Adım 8: Bu iki kırmızı mumun her biri için üç kez “Birleşecek auraların her birini temsil etmek için bu mumları yakıyorum” deyin. Ayrıca bu mumların ikisini de yakmalısınız.

Adım 9: Parmak uçlarına biraz Yasemin serpin ve kalan iki yanmamış kırmızı mumun her birine sürün.

Adım 10: Üç kez “Bu iki mumu tutku ve sevginin bir sunumu olarak giydirip yakıyorum” deyin. Kalan iki kırmızı mumu da her iki uca birer tane yerleştirerek (sonraki iki kırmızı mum) yakmalısınız.

Adım 11: Birkaç dakika meditasyon yapın, gözler kapalı, aşk büyüsünün sonuçlarını hayal edin.

Adım 12: Gözleri açtıktan sonra suyu, bitkisel malzemeleri ve tuzu mason kavanoza dökün.

Adım 13: Parşömene baş harflerini ve doğum tarihlerini yazın ve ikiye katlayın.

Adım 14: Kağıdı kavanoza yerleştirin.

Adım 15: En içteki iki kırmızı mumu üfleyin ve mumun tepesinde oluşan balmumu havuzunu dökerken üç kez “Bu, auralarımızı birleştirerek ömür boyu bir birlik yaratarak temsil etsin” deyin. mumu mason kavanoza koyun.

Adım 16: En dıştaki iki kırmızı mumu üfleyin ve mumun tepesinde oluşan balmumu havuzunu dökerken üç kez “Bu aramızdaki bağlayıcı enerjiyi temsil etsin, ilişkimizi güçlendirsin” deyin.

Adım 17: Beyaz mumu üfleyin ve mumun tepesinde oluşan beyaz balmumu havuzunu mason kavanoza dökerken üç kez “Bu auraların birliğini şimdi ve sonsuza dek koruyun” deyin.

Adım 18: Mason kavanozu kapatırken “Öyle olsun” deyin.

Adım 19: Kavanozu ve mumları döküm yerine yakın bir deliğe gömün.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın