Partnerinizi Çekmek İçin Dolunay Aşk Büyüsü

Bazen heyecan duymadığımız yönlerimizi buluruz ve ince ayarlar ve değişiklikler yapmak için harekete geçeriz. Diğer zamanlarda, kendimizin gerçekten ve derinden takdir etmeye başladığımız kısımlarını buluruz. Tüm bu süreç boyunca, çabaladığımız bir sonuç olduğu hala açıktır. Bekarlar olarak, bize havai fişek gibi hissettiren, bizi benzersiz kılan şeyi derinden takdir eden birini bulmak istiyoruz. Çoğu zaman, bu noktaya gelmek için çoğumuz ona tamamen yanlış bir şekilde yaklaşırız. En iyi ve en seviyeli benliğimize gerçekten adım atmamızı sağlayacak ilişkiyi aramak yerine, bizi tamamlayacağına inandığımız insan tipine odaklanarak, mükemmel eşleşmemizi arayan insanları gözden geçiririz. Bu bugün sizin için değişiyor. Akrep mevsimini (diğer bir deyişle derin dönüşüm mevsimi) kutlamak için, mükemmel kişiyi bulma arzunuzu, sizin için mükemmel ilişkiyi tezahür ettirme arzusuyla değiştirmeye davet ediyoruz. İşte işi bitirmenize yardımcı olacak aşk büyüsü! Bu, dolunay enerjisiyle sezgimizi, arzularımızı, tutkumuzu ve bağlantı kapasitemizi yükselttiği için bugün yapmak için özellikle harika bir büyü.

Dolunay Aşk Büyüsü

Table of Contents

Gerekli Malzemeler

 • Not defteri
 • Kalem
 • Pembe Mum

Talimatlar

 1. En az 30 dakika boyunca rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir yerde oturun veya uzanın.
 2. 5 derin nefes alın, 3’e kadar sayarak nefes alın ve 3’e kadar sayarak nefes verin.
 3. Kendinizi rahat hissediyorsanız, bir sonraki adıma geçin. Değilse, sakinleşene kadar 2. adımı tekrarlayın.
 4. Gözlerinizi kapatın ve başka birine karşı ilk kez olağanüstü duygular hissettiğinizi hatırlayın. Bu zaman dilimine geri dönün. Kaç yaşındasın? Hayatında başka neler oluyordu? Bu kişiyle nasıl tanıştınız? Onlara karşı duygu geliştirmeye nasıl başladınız? Hızlı bir düşüş müydü yoksa yavaş bir düşüş mü? Kelebeklerin olduğunu anladığında nasıl tepki verdin? O sırada sahip olduğunuz duyguları canlandırmak amacıyla bu duygulara oturun.
 5. Artık tamamen sevgiyle dolu hissettiğinize göre, aynı duyguları bir başkası için hissettiğinizde nasıl olacağını hayal etmeye başladığınız kısım geliyor. Hayalinizdeki ilişki hakkında bazı detayları yazmaya başlayın. İşte bir rehber olarak bazı sorular: Bu kişiyle nasıl vakit geçirirsiniz? Eğlenmek için ne yapardınız? İletişiminizin çoğu nasıl yapılırdı? Nasıl tartışırsın? Birlikte boş zamanınızda ne yapardınız? Nasıl tatil yaparsın? Mali durumunuzu birlikte nasıl idare ederdiniz? Birbirinizle ne kadar zaman geçirecekti? Bu ilişkinin en sevdiğin yanı ne? Birbiriniz için ne tür şeyler yapardınız? Bu ilişkiden vazgeçeceğiniz bazı alışkanlıklar nelerdir?
 6. Bu cevapları onaylamalara çevirin ve cevaplarınızın altına yazın. Bunun bir örneği şöyle olabilir: İlişkimizde ikimiz de açık, sakin ve özlü iletişime değer veririz. İkimiz de yanıt vermeden önce derinden dinliyoruz, anlayış ve şefkat paylaşıyoruz.
 7. Şimdi pembe mumunuzu tutun ve bu ilişkiye daldığınızda nasıl hissedeceğinize odaklanın. Hayal kırıklığı veya endişe duyguları ortaya çıkarsa, onları nazikçe bir kenara itin ve bu ilişkiyi bulduğunuzda nasıl hissedeceğinize yeniden odaklanın.
 8. Hala mumu tutarken, evrene bu tür bir ilişkinin yaşamınızda tezahür etmesine hazır olduğunuzu söyleyin ve ardından yazdığınız onaylamaları yüksek sesle okuyun.
 9. Mumu yakın ve bu olumlamaları yüksek sesle tekrar edin.
 10. Bu ilişkiyi size sunduğu için evrene minnettarlığınızı ifade edin.
 11. Bu olumlamaları kullanışlı bir yere koyun. Ne zaman endişeli hissedersen, onları yüksek sesle oku.
 12. İnanmak. Arzularınız verilecektir.

Bu büyüden hoşlandın mı? Hayalinizdeki ilişkiyi tezahür ettirmek için daha net ve daha özlü bir vizyon oluşturmanıza yardımcı olmak için mükemmel ilişkinizin bir vizyon panosu oluşturarak onu bir sonraki seviyeye taşıyın.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın