Resimleri Kullanarak Aşk Büyüsü Bağlama

Resimli aşk büyüsü, geleceğinizi anlatmak için ruhunuzu bir çizim ile bilinçaltı zihinle birleştirmek için kullanılır. Bilinçaltımız neler olup bittiğini tam olarak bilir, ruhumuz ise geleceğimiz hakkında bilgi depolar. Sizden yüzlerce soru aldık, şimdi cevabını vereceğiz.

Etkili Bir Büyü Yapmak İçin İpuçları

 • Ruhunuza erişmek için evinizdeki tüm elektrikli cihazları kapatın. Pencereleri kapat. Evinizde mükemmel bir şekilde sessiz hale getirin.
 • Rahatça oturun. Ellerini masaya koy. 20-30 dakika hareketsiz oturun.
 • Kibritle bir mum yak. Güzelliğine hayran kalarak gözlerini alevden ayırma.
 • Sevdiğin kişiyi düşün. Zihninizde onun zihinsel imajını yaratın. Hiçbir şey hakkında düşünmemeye çalışın. Şu anda hiçbir şey düşünmediğinizi düşünmeyin bile (çoğu insanın hata yaptığı yer burasıdır).
 • Sevgiyi hissediyorsanız ve iç huzura ulaştıysanız, hazırınız demektir.
 • Sağlaksanız sol elinizi, solaksanız sağ elinizi kullanmaya hazırlanın.
 • Keskin renkli kalemler kullanarak kendinizi ve sevdiklerinizi ilk kağıt yaprağına çizin. Çizimi kaldır. Daha sonra yakından incelemeniz gerekecek.
 • Kendinizi ve sevdiklerinizi birbirine doğru hareket ettirerek çizin. Çizerken hiçbir şey düşünmeyin. Bırakın ruhunuz ve bilinçaltınız istediklerini çizsin.

O zaman geleceğinizi çizmelerine izin verin. Çiziminizin sizi şaşırtması durumunda, sanki başka biri tarafından çizilmiş gibi iyi olduğuna inanılır. Düşünceleriniz ve hayallerinizle ancak ruhunuzu ve beyninizi bastırmazsanız kendi çiziminize şaşıracaksınız.

Resim Kullanarak Aşk Bağlama Büyüsü

Resimli aşk büyüsü yapmak size geleceğiniz hakkında çok şey söyleyebilir. İlk çizimi inceleyelim. Size ve hedefinize kendinizi ve romantik duygular beslediğiniz kişiyi nasıl gördüğünüzü gösterir. Aranızdaki mesafe duygusal olarak birbirinizden ne kadar uzakta olduğunuzu gösterir. Mesafe ne kadar büyükse, o kadar uzaksınız. Sayfanın karşıt taraflarına çizilmiş olmanız gerçekten kötü. Her birinizde hakim olan renkleri inceleyin. Her rengin bir anlamı vardır;

 • Siyah – öfke, gaddarlık, bencillik, soğukkanlılık.
 • Kahverengi – aptallık, dağınıklık, kendini sevmeme, kişisel çıkar, sevememe.
 • Turuncu – çabuk öfkelenme, yüksek libido, ruh hali değişimleri, yeni duygusal bağlantıları hızlı bir şekilde geliştirme yeteneği.
 • Sarı – semptomları olan veya asemptomatik olan zihinsel bozukluklar, size veya sevdiğiniz kişiye yapılan bir aşk büyüsünü gösterebilir.
 • Yeşil – aşk, maneviyat, şehvetin zihinsel olana üstünlüğü.
 • Açık yeşil- anlamsızlık, aşk, patolojik sadakatsizlik.
 • Kırmızı – sadakat ve güvenilirliği ifade ettiği için kadınlar için iyidir, ancak erkekler için kötü çünkü erkeğin romantik partnerini bastıracağını gösterir.
 • Pembe – yapay zayıflık, manipülasyon.
 • Koyu mavi – sadelik, sadakat, güç, güvenilirlik.
 • Mavi – romantizm, masumiyet, yargı eksikliği, romantik partnere manevi bağımlılık.
 • Mor – tanrısallığın işareti; kendini morla çizersen, ilişkinin kontrolü sende olur ve dilediğin gibi başlar/bitirirsin; partnerinizi mor ile çizdiyseniz, kontrol partneriniz olacak ve hayatınız onun kararlarına ve isteklerine bağlı olacaktır, bu durumda sadece eğitimli bir büyücü onu etkileyebilir.

Kocanızı Kontrol Etmek İçin Aşk Büyüleri

Kocanızı kontrol etmek için aşk büyüleri. İşte kocanızı kontrol etmek için gerçekten çok hızlı çalışan aşk büyüleri. Teklif ettiğim büyü gerçekten çok güçlü. Hata yapmadığınız sürece asla geri tepmezler. İnan bana, bunu doğru ve çok kolay bir şekilde atlatacaksın. Sadece ataların işini kolaylaştırırsan tüm süreci senin için kolaylaştıracağım. Bu kadar basit ve kendi başınıza kolayca uygulayabileceğiniz tüm ritüeller için şimdi iletişime geçin. Birçoğu denendi ve çoğuna yardım edildi. Şimdi tanıklık yapıyorlar. Sanırım benim gücüme de tanıklık etme zamanın geldi. Aşk, kocanızı kontrol etmeyi, böylece sizi sonsuza kadar sevmesini sağlar.

Verdiğim aşk büyüleri kalıcı olarak işe yarıyor. Ataların sana yardım edeceğine güveniyorsan, seni asla hayal kırıklığına uğratma. Bunu senin için çok hızlı ve hızlı bir şekilde yapacağım ama hiçbir şey hafife alınmamalı. Senin için tüm süreci kolaylaştıracağım ama ritüellerle işimiz bittikten sonra. Hayatınız boyunca en gerçek ve tatmin edici aşka giden yolda size rehberlik edebiliriz. Tamamen meşgul olmaya hazır olun ve bu nedenle şu anda en doğru kişiyle birlikte olduğunuzu iddia edin.

Büyü Nasıl Çalışır?

Büyü çok güçlüdür ve sizi asla hayal kırıklığına uğratamaz. Tüm hayatında kötü alametler yok çünkü bu tamamen seninle ilgili ve bu yüzden daha büyük rolü oynamalısın. Büyüler çocukların oyunu değildir ve tüm dikkatinizi ve bilincinizi gerektirir. Hazırlık, büyülerin büyük başarısının anahtarıdır. En doğru seçimi yaptığınız için kendinize teşekkür edeceksiniz.

Kırık Bir Kalbi Onarmak İçin Büyü

Kırık bir kalbi onarmak için büyü. Aşk sorunlarını çözmek için acemi insanlar tarafından uzun zaman önce kullanılmıştır. Ve dokunmanız gerekebilecek bir avantaj sağlanır. Kırık bir kalbe sahip olmanın çok acı verici bir şey olduğunu ve bir sonraki adıma geçmenize yardımcı olacak üretken fikirlere konsantre olamayacağınız için tüm hayatınızı etkileyebileceğini biliyorsunuz. Şimdiye kadar, kırık bir kalbi onarmak için neden büyü yapmanız gerektiğini ve bunun size nasıl fayda sağlayacağını anlamaya çalıştığınızı biliyorum.

Aşk Büyüsü

Nasıl Çalışır?

Güçlü sihir enerjileri her zaman hareket halindedir ve bu, dünyadaki tüm yoğun pozitif enerjileri kendine çekecek ve onları hayatınıza doğru zorlayacaktır ve böylece bu pozitif enerjiler sizi etkileyen negatifliği (negatif enerjileri) geçecek ve tekrar gelişecektir. Şu anda, çirkin geçmişin için ağladığın kötü günleri unut. Sadece seni terk eden ve terk eden eski sevgilini ve sebebi her ne ise onu düşünmeye devam ediyorsun. Her zaman iyileşmek veya onarılmak ve devam etmek için bir şans vardır. Yüzündeki o kocaman gülümsemeyi geri getirmek ve eğer sen de karar verirsen, onun bir an önce sana dönmesini sağlamak için.

Hızlı Çalışan Büyüler

İlişkinizi sonsuza kadar daha iyi ve en iyi hale getirmek için hızlı çalışan büyüler. İnsan sevgisiz rekabet etmez. Bir insanın yanında kalmak ve sevmek için dumana sahip olmak çok güç gerektirir. Seni gerçekten seviyor mu yoksa sana karşı sahte hisler mi besliyor? Daha az endişelenmelisin çünkü bende fark yaratman için bir fırsat hazırladık.

Büyü Nasıl Çalışır?

Yönergeleri takip ettiğinizde büyü çalışır. Yönergeler, atalar tarafından verilen ritüellerin pratiğine dayanmaktadır. Benimle diğer birçok büyü tekeri arasındaki gerçek farkı göreceksin. Bu şansı benimle tüm bu süreci hatasız bir şekilde atlatmak için kullan. Güçlerim güçlü ve seni başarısız olmaktan kurtarmak için tüm bunların odak noktası olabilirler. Gerçek değişim için kendinizi hazırlayın ve olması gerektiği gibi uyanmasını sağlayın.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın