Resimleri Kullanarak Aşk Büyüsü

Resimli aşk büyüsü, geleceğinizi anlatmak için ruhunuzu bir çizim ile bilinçaltı zihinle birleştirmek için kullanılır. Bilinçaltımız neler olup bittiğini tam olarak bilir, ruhumuz ise geleceğimiz hakkında bilgi depolar. Okurlarımız ilginç bulursanız size anlatacağıma söz verdim. Sizden yüzlerce mektup aldık, şimdi sözümüzü tutacağız.

Etkili Bir Büyü Yapmak İçin İpuçları

Aşağıda, geleceğinizi anlatmak için çizimlerin nasıl yapılacağına dair bazı ipuçları verilmiştir;

 • Ruhunuza erişmek için evinizdeki tüm elektrikli cihazları kapatın. Pencereleri kapat. Evinizde mükemmel bir şekilde sessiz hale getirin.
 • Rahatça oturun. Ellerini masaya koy. 20-30 dakika hareketsiz oturun.
 • Kibritle bir mum yak. Güzelliğine hayran kalarak gözlerini alevden ayırma.
 • Sevdiğin kişiyi düşün. Zihninizde onun zihinsel imajını yaratın. Hiçbir şey hakkında düşünmemeye çalışın. Şu anda hiçbir şey düşünmediğinizi düşünmeyin bile (çoğu insanın hata yaptığı yer burasıdır).

Sevgiyi hissediyorsanız ve iç huzura ulaştıysanız, hazırsınız demektir. Sağlaksanız sol elinizi, solaksanız sağ elinizi kullanmaya hazırlanın. Keskin renkli kalemler kullanarak kendinizi ve sevdiklerinizi ilk kağıt yaprağına çizin. Çizimi kaldır. Daha sonra yakından incelemeniz gerekecek.

Kendinizi ve sevdiklerinizi birbirine doğru hareket ettirerek çizin. Çizerken hiçbir şey düşünmeyin. Bırakın ruhunuz ve bilinçaltınız istediklerini çizsin. O zaman geleceğinizi çizmelerine izin verin. Çiziminizin sizi şaşırtması durumunda, sanki başka biri tarafından çizilmiş gibi iyi olduğuna inanılır. Düşünceleriniz ve hayallerinizle ancak ruhunuzu ve beyninizi bastırmazsanız kendi çiziminize şaşıracaksınız.

Resim Kullanarak Aşk Bağlama Büyüsü

Resimli aşk büyüsü Resimli aşk büyüsü yapmak size geleceğiniz hakkında çok şey söyleyebilir. İlk çizimi inceleyelim. Size ve hedefinize kendinizi ve romantik duygular beslediğiniz kişiyi nasıl gördüğünüzü gösterir. Aranızdaki mesafe duygusal olarak birbirinizden ne kadar uzakta olduğunuzu gösterir. Mesafe ne kadar büyükse, o kadar uzaksınız. Sayfanın karşıt taraflarına çizilmiş olmanız gerçekten kötü. Her birinizde hakim olan renkleri inceleyin. Her rengin bir anlamı vardır;

 • Siyah – öfke, gaddarlık, bencillik, soğukkanlılık.
 • Kahverengi – aptallık, dağınıklık, kendini sevmeme, kişisel çıkar, sevememe.
 • Turuncu – çabuk öfkelenme, yüksek libido, ruh hali değişimleri, yeni duygusal bağlantıları hızlı bir şekilde geliştirme yeteneği.
 • Sarı – semptomları olan veya asemptomatik olan zihinsel bozukluklar, size veya sevdiğiniz kişiye yapılan bir aşk büyüsünü gösterebilir.
 • Yeşil – aşk, maneviyat, şehvetin zihinsel olana üstünlüğü.
 • Açık yeşil – anlamsızlık, aşk, patolojik sadakatsizlik.
 • Kırmızı – sadakat ve güvenilirliği ifade ettiği için kadınlar için iyidir, ancak erkekler için kötü çünkü erkeğin romantik partnerini bastıracağını gösterir.
 • Pembe – çocukçuluk, yapay zayıflık, manipülasyon.
 • Koyu mavi – sadelik, sadakat, güç, güvenilirlik.
 • Mavi – romantizm, masumiyet, yargı eksikliği, romantik partnere manevi bağımlılık.
 • Mor – tanrısallığın işareti; kendini morla çizersen, ilişkinin kontrolü sende olur ve dilediğin gibi başlar/bitirirsin; partnerinizi mor ile çizdiyseniz, kontrol partneriniz olacak ve hayatınız onun kararlarına ve isteklerine bağlı olacaktır, bu durumda sadece eğitimli bir büyücü onu etkileyebilir.

Aşk Büyüsü

Birine Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer değer verdiğin birine sihir yapman gerekiyorsa, bir şeyi unuttuğunu hatırlamalısın; Cipslere hayranlıkla tapıyorum. Sevdiğiniz kişiye aşk büyüsü nasıl yapılır? Daha önce yazdığım yazıların bir kısmını da okuduysanız, hala aklınıza takılan şeyleri nasıl çizdiğinize dair bir fikriniz var. Bu nedenle, büyünün işe yaraması gerekiyorsa, duygularınız, düşünceleriniz ve canlılığınız benzer bir yerde olmalıdır. Hala kararsız olan ve arzularının neden gerçekleşmediğini soran kişilere sık sık yardım ederim. Dediğim gibi, belirsizlik sizin en muazzam canlılığınızdır.

Mum Olmadan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gerçekten de, mum olmadan sihir yapmak mümkün! Bazı müşterilerime yardım etmek için mumsuz aşk büyüleri yaptığımda, hiçbir şekilde düzenli olarak hiçbir şey kullanmam. Bu türden büyüler yaparken, genellikle yalnızca Tanrı’nın, evrenin enerjisine ve kimliğimin yardımcı olduğu bireyin canlılığına güvenirim.

Birinin Seni Sevmesi İçin Nasıl Büyü Yapılır?

İçinizdeki her şeye hayran olduğunuz biri varsa ancak o kişi size bakmıyormuş gibi görünüyorsa, erişebileceğiniz sayısız sevgi büyüsünden birine geçebilirsiniz. Her şey, olması gerekenin gerçekten olacağına dair inancınızla başlar. Bu sevgi büyüsünün işe yaradığından emin olmak için, hayranlık hissini kesin olarak hissederek ve en sonunda aşık olduğunuzda nasıl görüneceğini tasavvur ederek başlamalısınız.

Eski Sevgiliye Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Binlerce insanın eski sevdiklerini geri kazanmasına yardım ettim. Tüm süreci, sizi en başta neyin ayırdığına bakarak başlatın. Hala eski sevgilinle tekrar bir araya gelmek istediğine dair bir his varsa, büyüyü yapmadan önce olumlu düşünceler kullanarak kişiyi geri çekmeye başla.

Bir Erkeğe Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kişiye sevgi büyüsü yapmanın en yaygın bilinen yöntemlerinden biri sigara kullanmaktır. Bu, bir erkeğin daha önce hiç düşünmediği bir bayana parlak gözlerle bakmaya başlamasına neden olabilir. Bu tür bir büyü kullanırsanız, adam sabitlenir ve sizinle ilişkiye girmesi gerekir.

Diğer tüm büyüler gibi, yapmana yardım edeceğim; Aşk büyüsü yaparken yüksek düzeyde özen göstermeni istiyorum. Bu yanlış bir şekilde yapılırsa, hayatınıza soktuğunuza pişman olacağınız bir insanla baş başa kalabilirsiniz.

Gerçekte İşe Yarayan Büyüler

Artık sihir kullanmayı düşündüğünüze göre, size bir tavsiye vermek zorunda hissediyorum. Hiç kimse büyüyü bencil amaçlar için kullanmamalıdır. Size yanlış bir şey yapmayan birini yıkmak için bir sihir yapmak istiyorsanız, karmanın gazabını çekiyor olabilirsiniz.

Beyaz Büyü Büyüleri

Çoğu insanın kara büyü büyülerinden çok beyaz büyü büyülerine güvendiğini biliyorum. Bu tamam ve güzel ama asla kendinizden emin olmadan büyü yapmaya kalkışmayın. Burada demek istediğim, öncelikle doğru yerde olduğunuzdan ve büyüyü doğru nedenlerle yaptığınızdan emin olmalısınız.

Büyünün Güç Büyüleri

Pek çok insan sihirle ilgili düşünenlerin yalnızca eğitimsiz insanlar olduğuna inansa da, sihirin gücünü üniversite profesörleri ve toplumumuzdaki en zengin bireyler için işe yaradığını şimdi gördüğümü söyleyebilirim. İnsanların büyülerin gücünü kullandıklarını söylememeleri, kullanmadıkları anlamına gelmez.

Bu vesileyle size, yapması ve uygulaması kolay aşıklar için güçlü kara büyüler getiriyoruz. Ayrıca basit ve zor yoldan geçmek için çok güçlüler. Kendini sevmeyi bu kadar kolaylaştırdığında aşkın ne kadar değerli olduğunu biliyorsun. Zor arazi yolları olan insanları sevmek zordur. Büyülerin doğanın özgür iradesiyle çalıştığını unutmayın. Olağanüstü bir şey yok. Dolayısıyla sizin yöntemleriniz, onu bugün ve bir ömür boyu en iyi şekilde nasıl çalıştırabileceğimizi de belirler. Bu mucize yaratan bir büyü. Sizi, yaşadığınız aşk endişelerinden kurtarma yeteneğine sahiptir.

Aşıklar İçin Güçlü Kara Büyüleri Kullanın

Büyülerin yapılması ve uygulanması kolaydır. Bu yüzden daha fazla umutsuzluğa kapılmalısın. Daha iyisi için daha kötüsü için karar vermelisin. Güçlerim şeytani güçler değil. Yani bu, hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiği anlamına gelir. Bu kadar basit bir şekilde anlattığınız herhangi bir şey, hiç ummadığınız bir şekilde kötü bir şekilde geri ödeyebilir. Bugün bana ulaşın çünkü sizin için her şeyi planladık. Hayatınızın mucizesi sizin için yazıyor, bu yüzden kendinizi özgür kılmak için onu alın.

Büyü Nasıl Çalışır?

Büyü kolay bir büyü. Size getirebileceği birçok iyi şeye sahip güçlü biri. Bunu doğru şekilde denemelisin ve her şey yoluna girecek. Sana acı çektirmek değil, seni her şeyin zirvesine çıkarmaya çalışıyorum. Büyü kara büyü ama bu olağanüstü. İnsanların hayatında bir şeyleri düzeltmenin bir yolu var.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın