Rüya Büyüsü

“Ey gökler, benim için ağlıyorsun ama yine de yalnızım. Ey gece ışığı, sen karanlıkta parlarsın ama ben yalnızlıkta sönerim. Ey cennetin lambası, yanıyorsun ama acım hala parlıyor; Çünkü arkadaşlık beni terk etti; Bir ve unutulmuş bu yolda dolaşmak.”

Yukarıdaki şarkı, hayattaki tek amacı yenilmiş ve bu amacı aşkı bulmak olan bir sevgili tarafından söylenmiştir. Kederdeki kişinin erkek mi kadın mı olduğu belirsizdir, ancak bir gerçek için açık olan şey, sevgiyi bulmanın getirdiği güzellik ve mutluluğu deneyimleme şansının reddedildiğidir.

Kişi, evreni ve evreni oluşturan en güçlü dört unsuru kabul eder (su : göklerle temsil edilir, Toprak : yol ile temsil edilir, ateş : güneş ile temsil edilir ve ruh : ay veya gece ışığı ile temsil edilir) aşkı bulmak için elinden gelen her şeyi yapmış ama başarısız olmuştur. Şarkı, aşktan vazgeçmiş ve tanrıları yeni aşkta teselli bulma durumlarına yardım etmeye çağıran insanlar tarafından gerçekleştirilen çoğu aşk büyüsünde ve aşk ritüelinde bir ilahi olarak söylenir.

Daha iyi bir şey için umutla doldurulması gereken sihirde neden böyle melankolik bir melodi yapıldığını merak edebilirsiniz! Sihirdeki başarının ardındaki gerçek, teslimiyet ve doğrulukta yatmaktadır . Ne zaman bir büyüye başlayacaksan, uyanıp sunağı düzenlemeyecek, sihirli sözcükleri ve mucizeleri tezahür ettirmeyeceksin!

Örneğin aşk gibi konularda, duygular her zaman iyimserdir ve kontrol eksikliği varsa büyülü enerji akışında dikkat dağıtıcıların oluşması çok kolaydır. Bu nedenle, büyü ve ritüellere giderken, sizi hem ruhsal hem de fiziksel seviyelerde arındıran temizlik ritüelleri(bağ) yapmanız tavsiye edilir.

Bir sorununuz olduğunu kabul ettiğinizde ve sorunun kaynağını bildiğinizde, sübtil enerjinin varlığınıza nüfuz etmesini çok daha kolay hale getirir ve böylece değişim gerçekleştirme işini kolaylaştırırsınız. Bu, teslimiyet şarkısının ilk bölümünün neden kabul, son bölümünün ise kabul üzerine olduğunu açıklar. Bunlar geleneksel büyünün temel yönlerinden bazılarıdır.

Performans için bir yol aydınlatırlar ve büyülü bir büyüde perçinler, geçitler ve kesişme noktaları arayışında ruhsal enerjilere rehberlik ederler. Mevcut hayatınızdaki bir aşk sorununun üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir uygulayıcıyla konuşmaya ihtiyacınız varsa, bizimle konuşmaktan çekinmeyin.

Rüya Büyüsü

Rüyada Aşk Büyüsü

Bir sorununuz olduğunu kabul ettiniz, bakalım bu ne olabilir; geri getirmek istediğiniz eski bir sevgiliniz var bu kolayca elde edilebilir, ancak bazı durumlarda önerilmez. Hayatınıza geri getirmek istediğiniz kişinin başarılı bir ilişki için ruhsal ve fiziksel yöneliminize uyup uymadığını doğrulamak için enerji modları için uygulayıcınıza danışmanız gerekecektir.

Ek olarak, yeni ve yeni bir aşk arıyor olabilirsiniz, bu ya daha önce aşkı deneyimlediğiniz ve sizi tatmin etmediğini ya da bu alanda acemi olduğunuz ancak yol boyunca kalp kırıklıklarından ve hayal kırıklıklarından kaçınmak istediğiniz anlamına gelir. Bu aşk büyüsü, aşık olmak için hayran olduğu insanları çekmek isteyenler içindir, aslında bu rüya aşk büyüsüne giderseniz, diğer sihirli biçimlere kıyasla aşıkları cezbetmek çok kolaydır.

Bu Neden Böyle?

Bunun nedeni, bilinçli arzuların tezahürü ve fiziksel gerçekleşmesi söz konusu olduğunda, bilinçaltı aleminin fiziksel dünyadan çok daha fazla enerjiye sahip olmasıdır. Gerçeğin ihtiyaç duyduğu şey, hayallerinizi gerçek dünyada tezahür ettirmek için sadece küçük bir sihirli itme. Doğru kişinin yardımıyla, doğru sihirle başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Ve hayallerinizi gerçek yaşam tezahürlerine dönüştürecek profesyonel bir büyü tekeri ve ritüel uzmanına danışın.

Başarılı Rüya Büyüsü İçin İhtiyacınız Olan Şeyler

Herhangi bir rüya aşk büyüsünün başlangıcında bulunması gereken en önemli şeylerden biri su elementidir. Su, ruhsal benliğimizi en iyi temsil eden aynadır ve bu nedenle gerçeküstü âlemi büyüleyen büyülerin yapılması ve ritüellerin icrası söz konusu olduğunda en çok tercih edilen ve en etkili olan sudur.

Su elementi, konu sihir yapmak söz konusu olduğunda bir başka harika yönü ile de bilinir ve bu onun sakinleştirici etkisidir. Bu nitelik yalnızca, aynı zamanda bazı sakinleştirici nitelikler de taşıyan, ancak su unsuru kadar belirgin olmayan toprak unsuruna tabidir. Sudaki güç, düşüncelere ve fiziksel hareketlere gömülü dolaşan enerjilerinizi toplamak ve onları, bedeninizi ve ruhsal varlığınızı doyuran ve bu süreçte duyularınızı sakinleştiren serbest enerji titreşimleri getiren tek bir kuvvette organize etmek içindir. Bu, rüyalarınızda ve nihayetinde yaşamınızda değişiklik yaratması gereken sihri ele geçirmenin ve kullanmanın ilk adımıdır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın