Sabah Çayı Sevgi Büyüsü

İşte her sabah yapabileceğiniz ve sizi parlak enerji ve umut dolu yeni bir güne hazırlayacak basit bir çay ritüeli. Bu dikkatli sabah çayı ritüeli ile şimdiki ana ayarlayabilir ve günün ilk düşüncesini olumlu hale getirebilirsiniz. Sabah çay büyüsü ile günlük sabah ritüelinin tadını çıkarın. Artık tüm medyumlar, bir Wiccan tılsımlı sözlerle veya meditasyonuyla iksirlerini kutsayarak, kolayca bir çay büyüsü yapabilirler.

Malzemeler

 • Kupa
 • Su
 • En sevdiğin sabah çayı

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Su kaynatıcıya koy.
 2. Tüm telefonları ve alarmları kapatın, rahat bir koltuk bulun.
 3. Suyun kaynamasını beklerken derin bir nefes alın ve bir sesle havayı serbest bırakın.
 4. Ellerinizi kucağınıza koyun ve zihninizi boşaltın.
 5. Su kaynadıktan sonra kupanıza bir poşet çay ekleyin, üzerine sıcak suyu dökün ve kısa süre karıştırın.
 6. 3 dakika bekletin. Gözlerini kapat ve söyle: “Bugün kendimi özgür hissediyorum. Ben aşkım, barışım, inancım Kendime güveniyorum. Bugün kendimi olduğum gibi seviyorum ve kabul ediyorum. Işık, çocukluk ve sağlık dolu. Çayım içimde nehir gibi akıyor. Bugün kendimi özgür hissediyorum. “
 7. Dikkatli bir tavırla çayınızı yudumlayın. Tadı, sıcaklığı, aroması üzerine odaklanın ve nefes alışınızı ve aklınıza hangi düşüncelerin geldiğini gözlemlemeye devam edin. Bırak gitsinler.
 8. İşiniz bittiğinde, çay için ve başlayan gün için teşekkür edin.

sabah çayı

Sabah Ritüeli için En İyi Çaylar

Siyah çay: Kahvede olduğu gibi bir kafein desteği arıyorsanız, aç karnına bir İngiliz Kahvaltısı çayı size uyanmak için ihtiyacınız olan tüm enerjiyi verecektir. Siyah çay, merkezi sinir sistemini uyararak güne zinde ve tetikte başlamanıza yardımcı olur.

Matcha, rahatlatıcı etkisi olan kafeinli bir çaydır. Tüm yeşil çaylar gibi kafein içerir, ancak kafeinin daha sinirsel etkilerine karşı rahatlatıcı bir karşı ağırlık olan L-theanine içeriği sayesinde sorunsuz bir şekilde devreye girer.

Yerba Mate, vücuttaki birçok olumlu etkisinden dolayı Arjantin, Uruguay ve Paraguay’da en popüler kahvaltı içeceğidir. Bunların arasında iştahı azaltır, kardiyovasküler sistemi iyileştirir, kolesterolü düzenler ve bilişsel işlevi destekler. Yeşil çayınkine benzer bir kafein içeriğiyle, yumuşak bir vızıltı yaşayabilirsiniz.

Doğru Büyüleri Seçmek

Büyülerin nasıl çalıştığını anladıktan sonra, durumunuz için en uygun olduğunu düşündüğünüz büyüyü yapın. Büyü yazılarımızdan birini seçin veya medyumdan kendi büyünüzü isteyin.

Bazen, sizin için bir büyü seçmenin en iyi yolu, sezginizi kullanmaktır, yani, onun hakkında çok fazla düşünmeden dikkatinizi çeken ile gitmektir. Bir büyü yaptıktan sonra ne hissettiğinizi analiz edin. Fazla düşünmeden rahatlayın ve kafanızın içinde neler olup bittiğini görmeye çalışın. İşe yarayacağından emin misin? Herhangi bir şüphen var mı? Yanlış yapmış olabileceğin bir şey var mıydı? Büyü sizin için işe yaramazsa, tüm bu olasılıkları gözden geçirdikten sonra tekrar yapın. Yeni başlayanlar, aynı büyüyü tekrar yapmaya çalışmadan önce sonuçları görmek için en az bir ay beklemelidir.

Bir büyü yaparken kendinizi iyi hissetmediyseniz, bu zihniniz size bir şeyin doğru olmadığını söyler ve bunun ne olduğunu bulmaya çalışmanız gerekir. Bir ritüel banyosu veya basit bir meditasyonla devam edin ve nasıl hissettiğinizi ve aklınıza hangi fikirlerin geldiğini görün.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın