SABUN Muskası Büyüsü NEDİR? Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır Etkisi

Sabun Büyüsü Ne İçin Yapılır ?

Sabun büyüsü, aşık edip bağlama ve intikam almak için yapılır. Genellikle  günlük yaşantınızda sevdiğiniz veya sevmediğiniz bir insanın davranışlarını değiştirmesi için sabun büyüsü yapılabilir.  Bu sayede istemediğiniz insanı kendinizden uzaklaştırarak sizinle iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insanın karşılıklı  olarak  size bağlanmasını  istediğiniz zaman da sabun büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyü ile karşı taraf da sizin onu sevdiğiniz gibi, o da sizi sever. Bunun sonucunda da mutlu bir şekilde ilişkiniz -biraz destekle- yürümüş olur.

Sabun Büyüsünün Etkisi Nedir Sabun Muskası Yaparken Nelere Dikkat Etmeli ?

Sabun büyüsünün yapıldıktan sonra hemen sonra etkisini göstermesinde kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Bu yüzdendir ki; sabun büyüsünü yaparken hem dikkatli bir şekilde adımları uygulamak hem de kullanılacak malzemelerin tümü satın almak gereklidir. Aşağıda sabun büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımlar sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak tabi ki bir sabun alıyorsunuz. Alınan sabun kullanılmamış ve çok temiz olması gerekir.
 • Daha sonra 41 veya 23 adet toplu iğnenin temin edilmesi gerekiyor.
 • Sabun büyüsünün yapılması için 5-7 güne ihtiyacınız vardır. Çünkü, büyünün yapım aşamasında 41 adet iğnenin sabuna her batırılışında 41 kere farklı tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir.  Bu sözcüklerin okunması da zaman alır. 41 tane tılsımlı sözcüklerin okunması için işin erbabına gidilerek karşı tarafın adı ve doğum tarihi bilgilerinin doğru bir şekilde verilmesi gerekir. Bunun dışında büyünün yapılacağı kişinin resmi de verilebilir.
 • 41 kere tılsımlı sözcüklerin söylenip iğnelerin sabuna batırılması sonucunda büyünün yapım aşaması tamamlanır.
 • Bu işlemin ardından sabunun bir yere gömülmesi gerekir.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanması sonucunda sabun büyüsünün etkisi hemen kendini gösterir. Sabun büyüsünün kısa sürede tutmasını isteyenler işin erbabına gitmelidir.

Sabun büyüsü yapılmasından sonra kısa sürede bazı belirtiler meydana gelmesi doğaldır. Aşağıda sabun büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafta görülen değişimler ile ilgili bilgiler yer alıyor:

 • Sabun büyüsünün yapılmasından sonra karşı tarafın sağlığında sorunlar meydana gelir. Özellikle karın bölgelerinde sürekli olarak ağrılar görülür.
 • Bunun dışında büyünün etkisinde kalan kişi, içine kapanarak tüm sosyal çevresinden tamamen kopar.
 • Bununla birlikte cinsel anlamda isteksizlik ve güçsüzlük durumu meydana gelir.
 • Aynı zamanda büyünün etkisinde olanlar, ekonomik anlamda da başarısızlıklar elde eder.
 • Bunun dışında ruhsal anlamda kendilerini kaybederler.
 • Sürekli olarak etraflarına karşı hep sinirli ve öfkeli bir şekilde davranırlar.
 • Sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi rüyalarında görür. Ona karşı hep özlem duyar.
 • 14 gün içerisinde büyü tamamen etkisini göstererek karşı taraf, büyüyü yapan kişi ile bir araya gelir ve onunla birlikte yaşama kararı alır.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi sonucunda sabun büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.  Bu sayede karşı tarafı kendinize bağlayarak bütün ipleri elinize almış olursunuz.

Sabun büyüsünün bozulması oldukça zor ve zaman gerektiren bir işlemdir.  Büyünün bozulması için kesinlikle yine işin erbabına gidilmelidir. İlk olarak büyünün olup olmadığını kontrol edilir. Büyünün olması durumunda büyünün bozulması için tılsımlar yazar. Bunun sonucunda da bu tılsımların bir hafta içerisinde evde veya kıyafetlerin içinde saklanması gerekir.  3 gün içerisinde büyü tamamen etkisini kaybederek büyünün etkisi altında olan kişinin davranışları eski haline dönecektir.

Sabun büyüsünün bozulması için, Felak Suresi ve Nas Suresi 7 gün boyunca her gün düzenli bir şekilde okunması gerekir. Ancak bu durumda ‘’Sabun büyüsü’’ tamamen ortadan kalkar ve büyünün etkisi altında olan kişinin davranışları ve hareketleri eskiye döner.

 

NOT:

Genellikle hastalıkları, kötülükleri ve nazarı uzaklaştırmak için boyna asılan veya üstte taşınan yazılı kâğıda ‘’Muska’’ denir. Olası bir hastalıktan veya herhangi bir negatif durumdan korunmak amacıyla tedavi için taşınır. Çoğunlukla üçgen biçimindedir. Deri, meşin, gümüş ve altın kılıflar içine konarak boyuna asılır ya da kola takılır.

 

 

 

 

 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın