Saç Kullanarak Voodoo Aşk Büyüsü

Saçla ritüeller yapan herkes bilir ki en zor şey kendini korumak ya da yeterince enerji biriktirmek değildir. En zor şey, ritüeli gerçekleştirmek için gereken kılları elde etmektir. Siz ve hedef birlikte yaşıyorsanız, bunu yapmak oldukça kolaydır. Voodoo aşk büyülerinizi saçla yapmak için hedef uykudayken bile makasla biraz saç kesebilirsiniz. Ama ya ayrı yaşıyorsanız? Profesyonel ve başlangıç ​​seviyesindeki medyumlar tarafından kullanılan birkaç yöntem vardır. En popüler yöntem hedefin hangi kuaföre gittiğini bulmak, kuaförle konuşmak ve saçını kestirdikten sonra kalan saçların bir kısmını satın almaktır. Diğer bir yöntem, hedefle birlikte çalışan veya hedefin yerini sık sık ziyaret eden kişiler için iyidir. Çoğu insan ofiste saç fırçası bulundurur – genellikle çekmecelerden birinde veya çantada. Buradan biraz tüy alabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, eve getirin ve ritüelinizi gerçekleştirin. Hedefin yerini düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, banyoya gidin ve hedefin banyoda tuttuğu saç fırçasından biraz saç toplayın. Hedef bir erkekse, usturasını kontrol edin. Tıraş bıçağında bulunan saç, uygun şekilde durulamanız şartıyla sihir ritüellerinde de kullanılabilir. Birlikte çalışmadığınız veya hedefin bulunduğu yere davet edilmediğiniz için açıklanan yöntemlerden hiçbiri sizin için işe yaramazsa, hedefin saçını alamazsınız, bu nedenle yapmak için saç gerektirmeyen başka bir büyü bulun. Bu tür büyüler genellikle hedefin kişisel eşyaları, resimleri, hedefe verilen hediyeler, elmalar, hedefle ilgili düşünceler vb.

Saç Kullanarak Aşk Büyüsü

Saç kullanılarak yapılan tüm voodoo aşk büyüleri, aşağıdaki üç ilkeden birine göre yapılır;

İlki – saç, hedefin resmine eklenir ve bu da büyünün resim aracılığıyla hedefi etkilemesini sağlar.

İkincisi – saç, oyuncak bebeğin saçı, bıyığı veya sakalı gibi görünecek şekilde bebeğe yapıştırılır (elde edilen saça bağlı olarak). Kasık kılları kullanılırsa, bebeğin kasıklarına takılır ve seks büyüsü yapılır.

Üçüncüsü – saç, büyü açıklamasında belirtildiği gibi diğer malzemelerle birlikte bir kutuya, deri çantaya konur.

Her neyse, saç hedeflenen etki için kullanılır. Tıpkı bir kum tanesinin kuantum fiziğine göre Evrenin haritasını içermesi gibi, bir saç teli de kişinin enerji bedenlerinin haritasını içerir. Hedefin saçı, koruma sistemini kırmanıza ve istediğiniz zaman çakralarına bağlanmanıza izin verir. Bunu tekrar tekrar yapabilirsiniz. Saçın sadece bir voodoo aşk büyüsü için kullanılması gerektiğini unutmayın. Başka bir büyü yapmak istiyorsanız, daha fazla saç alın.

Voodoo Aşk

Kural olarak, saç balmumu, bal veya katranla yapıştırılır, ancak asla yapıştırıcı veya yapışkan bant ile yapıştırılmaz. Voodoo her zaman doğal malzemeler ve malzemeler kullanmaya çalışır. Örneğin, bir voodoo bebeği yapmak için balmumu kullanın ve asla plastik kullanmayın. Her zaman doğal malzemeleri sentetik olanlara tercih edin.

Tabii ki, güvenlik hakkında düşünmek de önemlidir. Saç ritüelleri ile ilgili olarak, her zaman şunu hatırlamanız gerekir:

  • Büyümekte olan bir ayda aşk büyüleri yapılır;
  • Saç, üçüncü bir kişiyi etkilemek için kullanılmamalıdır;
  • Ritüelinizde kullanacağınız saçın hedefe ait olduğundan emin olmalısınız;
  • Bir ritüelden sonra ellerinizi yıkamadan kendinize dokunmayın;
  • Bir ritüelden sonra diğer insanlara ellerinizi yıkamadan dokunmayın, çünkü bu onların koruma sistemlerini zayıflatacaktır.

Güvenlik önlemlerinden bahsetmişken, bir şeyden de bahsetmeliyiz. Bir ritüelden sonra saç dökülmesi veya kırılması gibi herhangi bir saç probleminiz varsa, mümkün olan en kısa sürede bir arınma ritüeli gerçekleştirin, çünkü büyü belirtilen yan etkileri başlatan hedefi etkileyememiştir. Hedefe yapmaya çalıştığınız büyü onların enerjisine girememiş ve size geri dönmüştür.

Saçla Voodoo Aşk Büyüsü

Saçla bir voodoo aşk büyüsü yapmanın en kolay yolu, resimlerden oluşan bir zarfla bir ritüel yapmaktır. Bu ritüelde kendi saçınızı ve hedefin resimlerini kullanmalısınız. Resimler aynı boyutta olmalı ve yalnızca hedefi göstermelidir (resimlerde başka kimseye izin verilmez). Bu ritüelde portreler kullanılamaz. Hedefin dördüncü çakrasını görebileceğiniz resimlere ihtiyacınız var. Ne anlama geldiğinden emin değilseniz, dördüncü çakranın tüm insanlarda göğsün ortasında yer aldığını hatırlatalım.

Resimleri bir araya getirin (yüzleri içe bakacak şekilde) ve doğal bir keten veya kenevir ipliği ile dikin. Bir tarafı açık bırakın. Şimdi saçını zarfın içine koy. Ancak saçınızı kesmemeli veya saç fırçanızdan toplamamalısınız. Saç derinizden çıkan sağlıklı saçınızın bir kenarını zarfın içine koyun ve şunu söyleyin; “Şimdi acıtacak, ama seninle birlikte olmak için bu acıya razıyım. Gözlerim dolmak üzere ama hazırım ve mutluluktan ağlamak istiyorum. Bir saçımı kaybetmek üzereyim ama aşkın (hedefin adını söyle) güçlenecek. Bana olan sevgin, bu zarftaki saç telinden kat kat daha güçlü olacak.”

Bu büyüyü 17 gün boyunca üç kez tekrarlayın ve sonuç harika olacaktır.

“Saç Kullanarak Voodoo Aşk Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. Geri izleme: Voodoo Ruhsal Enerji

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın