Sakızla Ne Büyüsü Yapılır? Sakız Büyüsü

Sakız Büyüsü

Bildiğimiz klasik market ve bakkallardan aldığımız sakızlar ile yapılan bir büyü değildir bu. Çin’de yetişen ve endemik bir Amber ağacı olarak bilinen ağacın reçinesinden elde edilen sakızdır. Ülkemizde günlük sakızı da olarak bilinen sakıza çok benzese de farklı bir türüdür. Çok değerlidir ve maddi olarak çok pahalıdır. Sakızdan büyü olur mu sorusuna gelince;

Sakız büyüleri ile sevdiğiniz kişi ile bağlılık duygusu oluşturabilirsiniz. Size karşı hisleri olmayan ya da azalan birini tekrar kendinize bağlamanız için sakız büyüsü etkilidir.

Sakız Büyüsü Nedir Ne İçin Yapılır ?

Sakız büyüsü bağlama büyüsüdür. En fazla evliliklerde boşanmanın önüne geçmesi,  beraberliklerin daha mutlu geçmesi için kullanılır. Bazı evliliklerde, bağlılık ile alakalı olarak sorunlar meydana gelebilir. Eğer evliliklerde, sevgililik ilişkilerin ve benzeri ilişkilerde bağlılık yoksa sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunların ortadan kalkması için sakız büyüsü etkilidir.

Büyünün yapılış amacı ile sonuçları paralel olur. Büyüleri iki yönlü olarak incelemek gerekir. Bu anlamda sakız büyüsü hem ak büyü hem de kara büyü grubunda yer alabilir.

Sakız Büyüsü Neden Yapılır?

Sakız büyüsünün kullanımında en geçerli nedenlerin başında giden sevgilinin ya da eşin geri döndürülmesi yer alıyor. Bu sayede sizi terk eden, sizde boşanmak isteyen kişiyi tekrar evinize bağlamanız mümkün oluyor. Sakız büyüsü ne işe yarar sorusuna sizler için bu şekilde yanıt verebiliriz. Hem erkeler hem de kadınlar üzerinde son derece etkili olan bu büyü sayesinde, bitmek üzere olan aşkınızın alevlerini yeniden yakabilirsiniz.

Büyünün etkisi de yapan hocaya göre değişir. Büyünün yapım aşaması ise 7 gün sürer. Ortalama 40 gün gibi bir süre içinde sonuçları ortaya çıkmaya başlar. Uzman medyum hocalar her anlamda sizlere yardımcı olacaktır.

Örnek olarak üzerinizde bağlama büyüsü var ve bu nedenle gerçek anlamda sevmediğiniz ve sadece büyü etkisi nedeniyle bir insan ile birlikte olduğunuzu düşünün. Kişi her ne kadar büyü etkisi altında olduğunu anlamasa da dışarıdan bir göz kişinin büyü etkisinde olduğunu görebilir.

Bağlama büyüsü bozma konusu da son derece hassas bir konudur. Gerçek bir medyum Hoca tarafından bozulabilir. Bağlama büyüsü bozmak için, güvenilir bir medyumu tanımak ondan yardım almak gerekir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın