Sevdiklerinizi Size Geri Getiren Psişik Güçler ve Sevgi Büyüleri

Sevdiklerinizi size geri getiren psişik güçler ve aşk büyüleri temelde medyumlar tarafından tasarlanmıştır. Doğanın güçlerini manipüle etmeye yardımcı olmak için çok güçlü sihir ve ritüel ile. Bu büyüler medyumlar tarafından 20 yıldan fazla bir süredir yapılmaktadır.

Sizi bırakıp başka biriyle giden sevdiğiniz biri var mı? Onu size geri getirmek için bir şey denediniz mi ama hiçbir şey olmadı. Hâlâ bekliyorsunuz ama zihninde hiçbir şey değişmiyor mu? Size geri dönmesini beklemekten bıktınız mı?

Kendinize fikrini ne zaman değiştireceğini mi sormaya çalışıyorsunuz? Ve size geri dönün ve birlikte harika anları paylaşma şansı yakalayın veya hatta size gülümsemesini tekrar görme şansını yakalayın. Peki bu sorunun cevabı tam size göre, şimdi kendinizi strese sokmayın sadece sevdiklerinizin size tekrar gülümsediğini görme şansı yakalayın.

Daha etkili ve ruhsal olan ve onları size geri getiren ve tekrar birlikte harika bir hayata sahip olan büyük psişik güçler ayrıca güçlü bir aşk büyüsü yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizi Geri Getirin

Bu aşk büyüsünün işe yaraması için eski sevgiliden saç, tılsım, kumaş parçası gibi bazı eşyalar getirilmesi gerekir. Bu eşyalar ritüel sırasında akatalizör görevi görecektir.

Sevdikleriniz başka biriyle birlikteyken, ruhların karmaşasıdır, ancak hala aklında olan bazı güzel anlar yaşadığını unutmayın. Bu, eski sevgilinin sizin yolunuza hapsolmasına neden olacak ve size geri dönmesi için zor bir karar alması gerekecek, bu yüzden ona geri dönme kararını almasını sağlayacak büyü yapmalısınız.

Voodoo Aşk Büyülerini Hemen Yapın

Bu voodoo, aşk büyüleri % 100 garantilidir ve stressizdir. Öyleyse, bu tür zorluklardan ve bu olumsuz girişimlerden kurtulmak istiyorsanız, medyum ile iletişime geçin ve durumunuzla ilgili olarak size en iyi voodoo büyülerini ve aşk büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Bu büyünün nasıl çalıştığını size açıklamaya çalışacağız. Unutmayın, etkin bir şekilde çalışması için, ritüeller sırasında yazmak istediğiniz kişiden bir şeyler tanıtılması gerektiğini söyledim. Bu yüzden, en basit ve en kolay yol olan mumu kullanıyoruz, şimdi her zaman doğru mum rengini ve mumunuzun amacına uygun renkli bir kağıt parçası seçmeyi unutmayın. Sevdiklerinizin size geri döndüğünde ne söylemesini istediğinize karar verin ve sonra bunu bir kağıda yazın.

Pekala, bu uygulama aşk büyüleri, evlilik büyüleri ve daha pek çoğu gibi başka büyülerle de yapılabilir, çünkü bu durumda sevdiklerinizi size geri getirmeye zorluyoruz. Böylece niyetinizi veya kağıdınızı yazacaksınız “Kocamın veya karınızın size geri getirilmesini istiyorum”

psişik güçler

Büyü Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken şey ikisinden birini seçmek. Kırmızı veya mavi bir kağıt parçası ve aynı renkte bir mum. Ve sevdiklerinizin bir an önce size geri dönmesini istediğinizi kağıda yazın. Ama aklınızda bulundurmanız gereken şey şu ki, o kişinin size bir gülümsemeyle geri geldiğini hayal edeceksiniz.

Ayrıca, size doğru yürüyen bir gülümsemeyle sevdiğiniz kişiyi yazdıktan sonra, kağıt parçasını katlayın. Her zaman niyetinize konsantre olun. Bir sorunun nerede ortaya çıktığını bildiğinizi biliyor musunuz, bazı insanlar bunu yaparken küçük bir büyülü söz söylemekten hoşlanırlar. Süslü olmak zorunda değil. Şu basit şeyleri kullanabilirsiniz; Kocamı bana geri getir, eskisi gibi bana tekrar gülümsemesini istiyorum. Kocamı mağfiret dileyerek gelsin, dilediği gibi olacak.

Katlanmış kağıdın bir köşesini mumun alevine yerleştirin ve alev almasına izin verin, bu uygulama da altıgen büyüyle yapılır. Sonra kağıdı olabildiğince uzun süre tutun ve ardından yolun geri kalanını kendi başına yakmak için ateşe dayanıklı bir kaseye koyun. Mumun tamamen yanmasına izin verin. Mum eridiğinde, başka bir iş için saklamak yerine onu atın. Genellikle, bir balmumu sapı dışında bir mumdan pek bir şey kalmaz ve onu dışarıya gömebilir ya da seçtiğiniz şekilde atabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın