Sizin İçin Doğru Büyü Nasıl Seçilir?

Doğru aşk büyüsünü seçmek, özellikle sihir dünyasında yeniyseniz, zor bir iş olabilir. Pek çok büyü vardır ve hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemek zor olabilir. Ama sihir her yanımızda ve bizi çağırıyor – nasıl duyacağımızı veya cevaplayacağımızı bilmesek bile.

Adım 1: Kategorik olun

Büyü yapmak, büyünün önemli bir unsurudur, ancak hangi büyünün ne zaman kullanılacağını belirlemek zor olabilir. Bir büyünün sizin için işe yarayıp yaramayacağını anlamanın ilk adımı, ne tür bir sihrin peşinde olduğunuzu anlamaktır. Bu makalenin amaçları doğrultusunda, açıkçası özellikle aşk büyülerine odaklanıyoruz, ancak kişisel ihtiyaçlarınıza en iyi uyan birçok farklı büyü kategorisi var. Devam etmeden önce doğru yolda olduğunuzdan emin olun.

Adım 2: Durum tespiti

Ardından, büyü okuluna veya büyünün arkasındaki organizasyonlara bakın. Uygulamalarının merceğinden büyülü enerjiyle uğraşmadan önce düşünce okulunun zihniyetinin sizinkiyle uyumlu olduğundan emin olun. Bu zihniyet uyumu, kısa vadeli amaçlar (büyünün etkinliği dahil) ve seçtiğiniz büyünün uygulanmasıyla birlikte istenmeyen enerjilerin serbest bırakılmamasını sağlamak için hayati önem taşır.

Adım 3: Heceleyin

Sırada büyünün kendisi var: geriye ve ileriye, baş aşağı ve içten dışa. Büyü, eylem, semboller, jestler ve araçlar, nefes almak kadar doğuştan bilginizin bir parçası olmalıdır. Bu, özellikle aşk büyülerinde önemlidir, çünkü bunlar zihninizden çok, ama aslında kalbinizin de odaklanmasını gerektirir.

Adım 4: Köpürtün, durulayın, tekrarlayın

Pratik yapmak mükemmelleştirir. Ve doğaüstü durumda, özenli hazırlık ve kusursuz uygulama, başarılı büyü yapma şansını katlanarak artırır.

Sonuçta bunlar gönül meseleleri. Olduğu gibi yeterince tahmin edilemezler. Başarılı bir aşk büyüsünde kendinize en iyi şansı vermek için bu adımları izleyin.

Mum Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü yapmanın birçok yolu vardır, ancak evden aşk büyüsü yapmanın en popüler yollarından biri “mum büyüsü” olarak bilinen yöntemi kullanmaktır.

Mumlarla sihir yapmak en iyi geceleri yapılır. Mum büyüsü ile çalışmak için bir mum alın, yakın ve başka şeyler sizi bölmediği sürece odak noktanızı korurken başarmak istediğiniz şeyi güçlü bir şekilde görselleştirin. Prosedürü her gece tekrarlayın ve ay döngüsünü tamamlayana kadar devam edin (ne zaman başladığınıza bağlı olarak). Bir mum yandığında, ateş, arzunuzdaki enerjiyi yerine getirebilsin diye evrene taşımış olacaktır.

Büyü

Bununla birlikte, aşk büyüsünün birçok yönü gibi, çok daha fazla katman vardır ve büyüyü kişiselleştirmek, uzmanlaşmak ve odaklamak için yapabileceğiniz çok daha fazla şey vardır. Örneğin, enerjiyi kendinize doğru çekmek istiyorsanız, mumun üzerine yukarıdan aşağıya doğru bir güç kelimesi de yazabilirsiniz. Tersine, enerjiyi kendinizden uzaklaştırmanız gerekirse, mumun üzerine aşağıdan yukarıya doğru bir güç sözcüğü yazarsınız.

Ay döngüsü (ayın evreleri) de bir rol oynar. Enerjiyi ruhsal olarak kendinize doğru çekmek için büyüyü yeni ayda başlatın. Ya da onu uzaklaştırmak için, azalan bir ayda başlayın.  Bazı medyumlar, aşk büyülerinin kalıntılarını atmak yerine yakmayı da tavsiye eder.

Mum büyüsü, malzemelerin erişilebilirliği nedeniyle mistik güçlere dalanlar için harika bir başlangıç ​​aracıdır. Bu malzemeler genellikle sadece mum ve bir ışık kaynağıdır (çakmak, kibrit vb.). Mum büyüsü, sürecin basitliği nedeniyle deneyime yeni başlayanlar için de iyidir. İş için uygun renkte bir mum seçtiğinizden emin olun;

  • Şans, başarı ve refah için yeşil
  • Aşk, sevgi, mutluluk, samimiyet için pembe
  • Odak, eğitim, güven için sarı
  • Güç, cesaret, şehvet, güç, iyi şans ve irade için kırmızı
  • Duygusal şifa, adalet, ilham için mavi
  • Bilgelik, meditasyon, kraliyet ve mistik uygulamalar için leylak rengi
  • İstikrar, denge, güven inşası için kahverengi
  • Negatif enerjilerin korunması ve uzaklaştırılması için siyah

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın