Soğutma büyüleri nedir kimler yapar kocayı soğutma büyüsü

ETKİSİ EN FAZLA OLAN SOĞUTMA BÜYÜLERİ

Bu büyü, genelde bir kişiyi sevdiğinden soğutmak, aralarına mesafe koymak ve bazen de soğuttukları kişiye sahip olmak amaçlarını taşır. Daha düne kadar sizi sevdiğini söyleyen sevgiliniz/eşiniz sizden bir anda ayrılma kararı aldıysa, bunun altında bir soğutma büyüsü yatıyor olabilir. Elbette her şeyin nedeni büyü değildir ancak büyünün varlığını yok sayarak ilişkisi sonlanan çok fazla çift vardır. 

Eşler arasında yapılan etkisi çok fazla olan soğutma büyüleri karı-koca/çift arasında hiçbir bağ kalmamasına hatta boşanmalara kadar gelmesine neden olabilir. Eşinizin sizden soğumasını sağlayan büyülerin tecrübeli bir medyum tarafından tespit edilip bozulması gerekir. İlişkinizin geri eski haline dönmesini beklemek hiç iyi olmaz. Bu yüzden en erken ne zaman mümkünse o zaman bir hocaya görünülmelidir çünkü büyünün üzerinden zaman geçtikçe bozulması da zorlaşacaktır. 

Gelin en çok tercih edilen en etkili soğutma büyüleri hangileri bir göz atalım.

İçkiden ve Kumardan Soğutma Büyüsü

Bu büyü çeşidi genellikle kadınlar tarafından erkeklere yapılmaktadır çünkü günümüzde erkeklerin alkol ve kumar bağımlılığı daha fazladır. Ailede huzur ve mutluluğun kaybolmasına neden olan içki ve kumarın ortadan kaldırılması için etkisi çok fazla olan ve kısa sürede tesir eden soğutma büyüsü çalışmalarımız mevcuttur. Bu zararlı alışkanlıkları olan kişiler artık evine, işine, çocuklarına bağımlı olacak bir daha içki içmeye ve kumar oynamaya Allah’ın da izniyle yeltenmeyeceklerdir. Sizde bu etkili soğutma büyüsü hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Bu büyünün yapılma amaçları farklılık gösterir. Eşiniz veya sevgiliniz cinsel yönden kadınlara çok düşkün olabilir ya da sevdiğinizin başkalarıyla beraber olmasını engellemek istiyorsanız bu büyü size yardımcı olabilir. Bir başka neden ise, sizden ayrılmış olan eşinizin başka kadınlara ilgi duymasını engellemektir, yani intikam almak veya önlem almak da denilebilir. Her iki amaçla da cinsellikten soğutmayı istediğiniz kişi sizden başkasını görmez.

Kocayı Soğutma Büyüsü

Diyelim ki evlisiniz ve eşinizden boşanmak istiyorsunuz. Fakat kocanız sizden boşanmak istemiyor, size tehditler savuruyor ya da zarar vermeye çalışıyor. Kocayı soğutma büyüsü ile kendinizi eşinizden soğutabilir ve sizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle kocanızın size karşı bir ilgisi ve isteği kalmayacak ve sorunsuz bir ayrılık yaşamış olacaksınız. Siz de gerçek bir medyuma en etkili soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın