TIBBIN ÇARESİZ KALDIĞI HASTALIKLARDAN KURTULMA BÜYÜSÜ

TIBBIN ÇARESİZ KALDIĞI HASTALIKLARDAN KURTULMA BÜYÜSÜ

Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tıbbın çaresiz kaldığı hastalıklardan kurtulma büyüsü, şifa büyüsü adından da anlaşılacağı üzere hastalıktan kurtulma amacıyla yaptırılan bir büyüdür. Birisi tarafından kin, nefret ya da intikam almak için yaptırılan hastalık büyüleri vardır. Bunlar kara büyü sınıfına girer ve bazı insanlar nefret ettiği kişinin hastalanması için büyü yaptırır. Kişiye etki etmesi durumunda tıbben aciz ve çaresiz kalabileceği bir hastalığa yakalanması kaçınılmaz olacaktır. Bu hastalığın pençesine düşmek kişiyi yavaş yavaş öldürür. Hastalık büyüsü öyle tehlikelidir ki teşhis bile konulamaz, konulsa bile mümkün bir tedavisi yoktur. Bu kara büyü kendini gizleyerek kişiyi içten içe eritmeye başlar, hastalıktan ölmesini amaçlar. Bu nedenle bir kişiden ne kadar nefret ederseniz edin ne kadar kin duyarsanız duyun ve amacınız her ne ise hastalık büyüsü yaptırmadan önce çok iyi düşünün.

Büyü ile Hastalıklardan Kurtulabilir miyim? 

Sonrasında neler olacağını tahmin edersiniz ve de pişmanlık duymamak için bir kere daha düşünmeniz gerekir. En önemlisi, bu tarz karışık ve ciddi büyülerin güvenilir bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Büyünün ters tepmesi, ya da bazı varlıkların size musallat olması gibi sonuçlarla karşılaşmamak için iyi bir medyuma büyü çalışmalarını yaptırmak gerekir. Ve de büyünün kara büyü grubuna girdiğini ve tehlikeli olduğunu unutmamanız gerekir. 

Şifa büyüsü ile tıbbın çaresiz kaldığı ve de ciddi olmayan hastalıklardan kurtulmanız mümkün olabilir. Bunlardan bazıları; doğumun kolaylaşması, dikkat eksikliği, kısırlık, depresyon, yaşama isteğinin yok olması, stres, kişiye büyü aracılığıyla üçüncü kişiler tarafından yapılan hastalıklardan şifa bulmak vb. dir. Hangi durumlarda şifa büyüsü yapılır sorusunun cevabını size gerçek bir medyum yürüttüğü çalışma alanları doğrultusunda en doğru cevabı verecektir. Tıbbın çaresiz kaldığı hastalıklardan kurtulma büyüsü için de hocamıza ulaşabilirsiniz.

Şifa büyüsünü kim yapar?

Birisi tarafından hastalık büyüsüne maruz kalmış bir insan bu büyüden kurtulmak ve hastalığından kurtulmak için de şifa büyüsü yaptırabilir ama etkisini göstermesi için bilgili ve tecrübeli bir hoca gerekir. Şifa büyüsü, yapılan bir hastalık büyüsünü bozma ve de Allah tarafından size verilen bir hastalıktan kurtulma amaçları vardır. Bu yüzden ak büyü sınıfına girer, yani rahmanidir.  Ak büyü yapan güvenilir medyum hocalar size bu konuda yardımcı olacaktır. 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın