Ücretsiz Büyüler Yaparken Bilinmesi Gerekenler

Tüm ücretsiz online büyüler arasında aşk büyüleri en popüler ve en çok talep edilen büyülerdir. Sadece sevgiyi hayatınıza çekmekle kalmaz, aynı zamanda büyü yapmak da size neşe, memnuniyet ve mutluluk getirir.

Ancak, herkesin büyü yapma alanında profesyonel olduğu söylenemez. Bazıları yeni ve aşk büyülerinin gerçekte nasıl çalıştığını öğrenmeleri şart. Bir büyünün başarılı bir şekilde tezahür etmesi için, büyü yapan kişinin saf niyet, isteklilik ve pozitif enerjinin bir kombinasyonunu kullanması gerekir.

Bu üç faktör de ritüele eklendiğinde yan etkiler konusunda endişelenmeden aşk büyünüzün sonucunun tadını çıkarabilirsiniz. Aşk, ücretsiz büyüler doğru yapılırsa gerçekleşir.

1: Olumlu Bir Sonuç İçin Pozitif Enerji

İnsanlar genellikle ücretsiz aşk büyülerinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ederler ve ben de onlara her zaman bir büyünün başarısının birçok faktöre bağlı olduğunu söylerim.

Birincil anahtar enerjinizdir. Bunun anlamı şudur: Her zaman pozitif enerjiyi yayarsanız, daha sonra mutlaka olumlu sonuçlar alırsınız. Sadece bir aşk büyüsü yapmak yeterli değildir, özellikle de doğanın yanı sıra evrenin gücüyle de bağlantı kurmanız gerektiğinde. Çekim yasalarına göre, iyi şeyler daha iyi şeyleri çeker ve bu durumda, aşk aşkı çeker.

İster evde bedava büyü yapın, ister profesyonellerden yardım alın, düşüncelerinizi, tutumunuzu ve sözlerinizi aşka ve bunun hayatınızda olacağına inanarak odaklamanız önemlidir. Sevgiyi kendinize çekebilmeniz ve onun tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz için her zaman kendinize güvenin.

Herhangi bir güvensizlik veya belirsizlik duygusu olumsuzluğa neden olacaktır. Tek yaptığınız sadece bir ritüel yapmaksa, asla bir aşk büyüsünün işe yarayacağını düşünmeyin. Ne kadar güçlü olursa olsun, sadece en iyisini umarsanız hiçbir sonuç göstermez.

Ücretsiz Büyüler

2: Niyetinize ve İradenize Odaklanmak

Sizin için işe yarayan ücretsiz büyülere sahip olmak istiyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken ilk şey, niyetinizi en baştan netleştirmektir. Tam olarak ne istediğinizi ve beklenen sonuçların nasıl görünebileceğini belirlemelisiniz. En önemlisi, gerçekten istediğiniz şeyi istiyor musunuz? Bir söz vardır: “Ne dilediğine dikkat et.”

Tüm dileklerin tamamen yerine getirilemeyeceğinden değil. Herhangi bir niyetinizi veya iradenizi sürece dahil etmeden sadece bir büyü yaparsanız, geri tepebilir veya olumsuz yan etkiler yaratabilir. Bu nedenle, güvenliğinizi sağlamak için yalnızca gerçekten özlediğiniz veya hayatta gerçekten ihtiyacınız olduğuna inandığınız bir şeyi dileyebilirsiniz. Aşk büyüsü yapma konusunda kararsız olanlar için, bir anlığına durup bunu iyice düşünmeye ne dersiniz?

Daha önce hayal ettiğiniz büyünün sonuçlarıyla hayatınızın nasıl görüneceğini gözünüzde canlandıralım ve görelim. Herhangi bir karışıklık veya şüpheniz varsa, büyü yapmaya çalışmayın veya profesyonelden yardım istemeyin.

Bir adım geri atıp iç benliğinizin gerçekten ne istediğine karar vermek daha iyidir. En derin arzularınıza odaklandıktan sonra, iradenizi kontrol altına alabilir ve özlemini duyduğunuz aşk ilişkisine girme şansınız yüksek olabilir.

3: Sessiz Kalmak

Birçoğu bunu gerçekten bilmiyor, ancak sessiz kalma yeteneği, büyü yapmanın önemli bir parçası olarak kabul edilir.

Aşk büyüsü yapabilen insanlara atıfta bulunarak, hepinizin gidip herkese bunu anlatmak istediğinizi biliyorum. Yine de, bağlantıyı güçlendirmeye çalıştığınız enerjiyi dağıtabileceğini biliyor muydunuz? Sihirle uğraşanlar için hediyenizi kendinize saklamanız daha iyi olur. Söylemeyerek tüm pozitif enerjileri içinizde tutabilirsiniz. Belirli bir büyünün enerjisini idare etmekten sorumlu olan tek kişi siz olacaksınız.

Ayrıca, bazıları yardım edemez ama işe yarayan büyü hakkında övünmek ister. Kendi enerjinizi korumanın bir yolu olduğu için sessiz kalmanızı tavsiye ederim. Daha sonra diğer sihirli işler için ihtiyaç duyacağınız için pozitif enerjiyi boşa harcamayın. Ayrıca, gücünüzü başkalarına ifşa etmek, niyetinizin saflığını karartabilir ve olumsuzlukları gözler önüne serebilir.

Aşkla ilgili içeriği olmayan bedava büyüler bile işe yaradığından emin olmak için kelimelerden fazlasını gerektirir. Yerine getirmek istediğiniz konu hakkında (bu durumda aşktır) mümkün olduğunca olumlu olmaya çalışın ve sonra niyetinizi netleştirin. Genel olarak konuşursak, sihirli aşk büyüsünü başkalarıyla tartışmak iyi değil. Bu tür bir uygulama hafife alabileceğiniz bir şey değildir. Ciddi, samimi ve konsantre olun ve iyiden daha fazlasını alacaksınız.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın