Voodoo Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Etkisi Nedir

VOODOO BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Fantastik filmlerde voodoo büyüsüne herkes denk gelmiş az çok nasıl yapıldığını görmüştür. Bu büyüde oyuncak bir voodoo bebeği kullanılır. Büyüyü yapmak için büyü yapmak istediğiniz kişiye ait kişisel bir eşyaya yada vücudundan saç teli, kıl, tırnak gibi bir parçaya ihtiyacınız vardır. O kişi için yaptığınız bebek sayesinde o kişiye yaptırmak istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Diğer büyü çeşitleri için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Yapan Medyum

Voodoo büyüsü görünüşte hoş ve zararsız görünse bile aynı zamanda kara büyüler içinde yer alır. Medyumlar tarafından uzun zamandır yapılan bir büyüdür. Bu büyünün tarihi ve uygulanma şekli farklı kültürlere dayanmaktadır. Kültürler büyünün etkisini yada etkisinin ortaya çıkma zamanını etkilemez. Büyünün etkisini ve sonuçlarının görünmesini büyüyü yapan medyumların ve hocaların etkilediğini önceki yazılarımızda da belirtmiştik. Voodoo büyüsünü de gerçekleştiren medyum veya hoca ne kadar tecrübeli ve bilgili ise büyü o kadar tesirli olur.

voodoo büyüsü etkisi ve voodoo bebeği

VOODOO BÜYÜSÜ KAÇ GÜN İÇİNDE ETKİLİ OLUR?

Voodoo büyüsü de diğer büyüler gibi belirli malzemeler ile, tılsımlar ile ve büyülü sözler ile yapılmaktadır. Bu konuda en çok sorulan sorulardan biri tabiki voodoo büyüsünün kaç gün içinde etki edeceği dir. Medyumlar ve voodoo ilmi ile ilgilenen alimler voodoo büyüsünü yapmanın diğer büyülerden daha uzun zaman aldığını, diğer büyüler kadar kolay olmadığını ve doğal olarak hazırlık süresinin uzun olması sebebiyle sonuç almanın da zaman alacağını belirtmektedir. Voodoo büyüsünü ancak sizin için büyüyü yapan medyumun söyleyebileceğini belirtmek doğru olur. Voodoo büyüsünde kişinin burcu ve burcuna göre gezegenlerin dizilişi de önem taşır.

 

 

 

 

“Voodoo Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Etkisi Nedir” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Defetme Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın