Voodoo Büyüsü Nedir Voodoo Büyüsü Sözleri Beyaz Voodoo Büyüsü

VOODOO BÜYÜSÜ YAPARKEN SÖYLENİLEN SÖZLER

Medyumlar ve ruhani alemle ilgilenen alimler büyü sözleri üzerinde fazlasıyla durulur. Voodoo büyüsünün sözleri de her zaman büyülerde kullanılan kadim dillerde yazılmış sözlerdir ve kadim dillerde yapılır. Bu büyüde birden çok dil kullanılmaktadır. Afrika’nın eski kadim dillerinden biri olan İbranice ve Etiyopya’da yaşayan siyahi yahudilerin dili İbranice bu büyü sözlerinin dilidir. Bu büyüyü yapan medyumun yada kişinin aynı zamanda bu dilleri de araştırıp öğrenip, bu dillere hakim olması gerekir. Bu nedenle voodoo büyüsünün sözlerini tecrübeli ve bilgili bir medyum ya da alim okumalıdı

VOODOO BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİNDEN BEYAZ VOODOO BÜYÜSÜ

Medyumlar ve bu işte ustalaşmış insanlar beyaz voodoo büyüsünün Türkiye’de en çok tercih edilen büyü olduğunu belirtmektedir. Beyaz voodoo büyüsü büyü yapılan kişinin özgür iradesi ve bedenini ele geçirmekte, kişi büyücü tarafından kontrol edilerek istenilenler yaptırılmaktadır.

Normal voodoo büyüsünden farkı ise büyü yapılan kişiye kötü şeyler yaşatmak zarar vermek değil, duygularını etkileyip istenileni elde etmektir. Bazı medyumlar beyaz voodoo büyüsünü başarıyla yapmakta ve tesirli sonuçlar almaktadır. Beyaz voodoo büyüsünde de voodoo bebeğini kullanmak yaygındır. Voodoo bebekleri medyumlar tarafından çok özel tılsımlar ve hazırlıklar yapılarak hazırlanır ve onun isteğiyle etkili olur.

VOODOO BEBEĞİNİ KİMLER YAPAR

Eski kadim dilleri bilen ve bu dillere hakim olan medyumlar ve alimler voodoo bebeği yaparlar. Bu kişiler kişinin isteği ve arzusuna göre voodoo bebeğini hazırlar ve voodoo büyüsünü yapar. Kara büyü amaçlı yapılan voodoo büyüsünde büyü yapılan kişiye zarar vermek için bebeğe şiş batırılır ve hatta bazen uzuvları sıkıştırılarak kırılabilir. Bebeğe uygulanan her şiddeti büyü yapılan kişi de hisseder ve birebir yaşar. Beyaz voodoo büyüsünde ise büyü yapılan kişinin kendisine dönmesini isteyen kişiye doğru gitmesi sağlanır. Voodoo büyüleri en zor ve en tehlikeli büyüler arasında yer alır.

Büyüler ancak gerçek medyum kişiler tarafından yapıldığı taktirde başarılı olma ihtimali daha yüksektir. Güvenilir medyum hocamız sizi doğru olarak yönelendirecek ve arzu ettiğiniz hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

“Voodoo Büyüsü Nedir Voodoo Büyüsü Sözleri Beyaz Voodoo Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. Geri izleme: Boşanma Büyüleri

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın