Voodoo Dava Büyüsü

Mahkemede dava kazanmak söz konusu olduğunda, bir voodoo dava büyüsü bu alanda saygıyı korur. Mahkeme davalarını, kaybeden gibi görünseler de, davaları kapatma, başlatma veya kazanma söz konusu olduğunda, voodoo büyülerini yenen sihirli veya başka bir gelenek yoktur.

Birçok uygulayıcı ve ritüel icracı, mahkeme davalarını etkisiz hale getirmek söz konusu olduğunda, voodoo büyülerinin gücüne ve verimliliğine tanıklık eder. Pek çok büyü ustası, mahkemeler tarafından yargılanmadan önce bile davaları kazandı. Bir voodoo dava büyüsü uygun bir şekilde yapılırsa, kurtulabilecek hiçbir mahkeme davası yoktur.

Bir davayı kaybetmek endişe vericidir ve diğerlerinin yanı sıra kazanan tarafın kayıplarını karşılamadaki para, hapiste yatma, ölüm cezaları gibi birçok etkiyle birlikte gelir. İyi haber şu ki, voodoo ile tüm bu olumsuz beklentilerden ve kötü haberlerden kaçınılabilir. Sizi bir davada kazanan insanlara ödeme yapmak yerine, ödeme yapılan kişi olma şansını elde edersiniz ve parmaklıklar ardında vakit geçirmek yerine özgür bir erkek ya da kadın dolaşırsınız.

Neden her şeyi şansa bırakıyorsunuz ve hayatınızı ve özgürlüğünüzü avukatların kurnazlığı ve yargıçların acıması üzerine riske atıyorsunuz, tüm bunları sizi hayal kırıklığına uğratmayacak güçlü ve ucuz büyüler yaparak kesinlikle başarabilecekken.

Voodoo dava büyülerinin gücü budur; evlilik, toprak, zenginlik, miras, telif hakkı, cinayet, yolsuzluk ve zimmete para geçirme vb. için olsun, her şeyin onu büyü yapanın lehine çevirecek uygun bir büyüsü vardır. Bazen hayat, onu kendi tarzında yaşama özgürlüğüyle oynanana kadar sonsuzmuş gibi görünür.

Bazı insanlar bu tür olayları belki hayatta yaptıkları hatalar yoluyla ya da kişinin kişiliğini tam olarak bilerek getirirler, ancak ilk başta nedenler veya nedenler ne olursa olsun, bir vakanın herhangi bir aşamasında bir voodoo büyüsü söz konusu olduğunda, sihir akmaya mahkumdur. Bu, hayatınızı geri alma veya uğraşlarınızdan tatmin olma şansıdır. Çok sayıda dava büyüsü vardır ve bunlar arasında;

  • Evlilik büyüleri
  • Miras büyüleri
  • Özellik büyüleri
  • Vaka ritüelleri (çoğunlukla sabahları veya şafaktan önce, bir mahkeme duruşmasına sunulmadan önce gerçekleştirilir)
  • Çağırma büyüleri
  • Cinayet büyüleri
  • Para, diğerleri arasında büyüler.

Yukarıdakilerin tümü, mahkeme dava büyülerinde yer alır, yani mahkemedeki dava yukarıda belirtilen hususlarla ilgili olduğu sürece, bunun için büyü başarılıdır ve yapılabilir. Bu şekilde arayışlarınız, kalbinizin arzularının yerine getirilmesinden emin olacaktır. Fiziksel olarak yerine getirilmesini arayarak ruhsal müdahale gerektiren sorunlar için endişelenmeyin, arzu ettiğiniz sonuçları sizin için alması için www.strongafricanspell.com adresindeki ruhsal alem uzmanlarına güvenin.

İmkansız görünen şeyleri mümkün kılarak bir kazanan gibi parlama ve hareket etme sırası sizde. Voodoo büyüsü ile devam eden etkileşim ile, daha büyük büyülerin her yönden daha fazla fedakarlık gerektirdiği ama en önemlisi özveri ve zaman olduğu sonucuna vardık.

Başarılı bir voodoo ritüelinin veya büyüsünün ya da bir büyünün meyveleri sadece bir gecede oluşmaz. Bazı büyüler ve ritüeller, tam potansiyele ulaşmadan önce ay döngüleri gerektirecektir. Bu nedenle, zirveye ulaşmak ve çok arzuladığınız sonuçlara tanık olmak istiyorsanız, bir voodoo ritüeli veya büyüsü başlatmanız tavsiye edilir. Belirli bir süreye yayılan bu büyüler, “uzatılmış büyüler” olarak bilinirler, eğer gereksinimlerinize olan bağlılığınız ve bağlılığınız herhangi bir şekilde eksikse, oldukça zahmetlidirler.

Uzatılmış büyüler, voodoo çok sayıda ritüelin performansında bulunur ve bu nedenle mahkeme dava büyülerinin voodoo geleneğindeki genişletilmiş büyülerin çoğunu ortaya çıkarması sizi şaşırtmaz.

Voodoo Dava Büyüsü

Bir Voodoo Davası Büyüsünün Gerçekleşmesi Neden Biraz Zaman Alır?

Bu, hızlı sonuç almak ve büyülü akış içeren herhangi bir ritüele daha hızlı bir son vermek isteyen birçok uygulayıcıyı ve büyü yapanları şaşırtan sorudur. Eğer sihir enerjisini ve onun insan arzularının gerçekleşmesini gerçekten anlıyor ve takdir ediyorsanız, bu soru belirli bir dereceye kadar ilgisizdir. Diyor atasözü “ırk Swift için değil” diğer birçok gelenekler gibi büyü geleneğinde de gerçek oluyor.

Hızlı büyülerle iyi sonuçlar elde edilmez (özellikle mahkeme davaları söz konusu olduğunda). Arkadaşlık büyüleri ve iş büyüleri gibi daha basit büyüler için durum böyle olabilir, ancak çok sayıda insanı ilgilendiren, örneğin bir cinayet vakasını etkisiz hale getirme büyüleri söz konusu olduğunda, işler biraz uzar ve size söz veriyorum, kendinizi adayacaksınız.  Bir voodoo mahkeme büyüsünde büyü enerjisi gittiği sürece, bir davayı kazanmak için ele alınması gereken birden fazla güç olduğunu göreceksiniz. Birçok durumda, bir davadaki diğer tarafın da davayı yerine bağlamak için bir tür sihir kullanması bir meydan okuma olmuştur.

Davayı mümkün olan her şekilde bitirmek istediğiniz kadar, rakiplerinizin de bu davanın her şekilde kendi lehlerine dönmesini istediğini asla unutmamalısınız. Bu nedenle, karşı tarafın sorunlarını çözebilecek bir yerde sihirli bir güç rüzgarı aldığında, araçları kullanmaktan ve davanın geri kalanını kendi lehlerine çevirmek için kullanmaktan çekinmeyecekleri kaçınılmaz hale geliyor.

Şimdi, Bu Sizi Nereye Bırakıyor?

Sihir, büyünün başarısı için gerekli olan her şeyi feda etmeye olan bağlılığınız ve istekliliğiniz dışında sizden hiçbir şey istemez. Mahkeme davaları gibi durumlarda, kararları bozmak veya varsa davaları ortadan kaldırmak için yapılan sihir türü, Karşı büyü olarak bilinir. Sonraki satırlarda karşı büyünün her iki biçimini de inceleme şansına sahip olacaksınız ve sonunda mevcut dava durumunuzun doğasına bağlı olarak hangi forma ihtiyacınız olduğunu seçebilecek konumda olacaksınız.

Karşı büyünün ilk biçimi olan Force on Force, bir davaya dahil olan her iki tarafın da mahkemedeki bir davanın sonuçlarını etkilemek amacıyla farklı veya aynı büyülü enerjiye taraf olduğu durumlara bakarız. Örneğin, birisi tarafından cinayetle itham ediliyorsanız ve o kişi suçun işlenmesinde suçluluğunuza dair hiçbir şüphe bırakmayacak büyüler yapmaya devam ediyorsa, bu bir yandan ilk kuvvettir. Böyle bir durumda yaptığımız şey, ikinci kuvveti enerji dalgalarına sokmaktır. Bu, rakibinizden gelen tüm güçlere karşı koyabilmemiz için sırasıyla yaptığımız veya gerçekleştirdiğimiz tüm büyüleri ve ritüelleri içerir.

Bu gibi durumlarda, işin içine sihir girdiğinde, bir tarafın masumiyetinin veya suçluluğunun önemini yitirdiğini ve bize tek bir seçeneğin kaldığını, o da en güçlü büyü gücünü diğer gücün üzerine getirmek olduğunu anlamalısınız. Ancak bu, mahkeme işlemlerinin durdurulacağı veya dosya ve tanıkların sunulmayacağı açıkça ima edilmez, yalnızca büyü yapan kişiye, hangi kanıt veya oyunlar ortaya çıkarsa çıksın, sizin tarafınızdan gelen enerjinin sizi ikna etmeye yeteceğini garanti eder. Size karşı yapılan tüm suçlamalar uydurma gibi görünür ve bu nedenle çok fazla etki ve büyüsel hakimiyet, kararların ulaştığı ölçüt haline gelir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın