Voodoo Koruma Büyüsü

Litürjide olduğu gibi, voodoo thaumaturgy, inananların korunması (fiziksel ve ruhsal benlik) ve inananın mülkünün (varlıkları ve borçları) korunmasına gelince uzun bir yol kat eder.

Bir voodoo koruma büyüsünden ve koruma büyüsünün boyutundan bahsettiğimde, kişinin kendisini ve mülkünü savunması söz konusu olduğunda etkisi o kadar büyüktür ki, gereken sihir basit dökümün ötesine geçer ve kendini adamış ve derinlere ulaşan ruhun derinliklerine iner. Büyü yapanın içsel gücünü ortaya çıkarmayı amaçlayan ritüeller. Koruma ritüeli ve voodoo koruma büyüsü bu güçte ivme kazanır ve güçlü büyünün temeli hala aynı enerjide atılır.

Voodoo koruma büyüsü, büyü yapma veya saldırma büyüsüne benzerlik gösterir. Bunlar koruma büyüsünün temelleridir: Kendinizi iyi savunmak için, sie kimin veya neyin saldırdığının çok farkında olmalısınız. Bu, başarılı ve etkili koruma büyüleri yapmak istiyorsanız, diğerlerinin yanı sıra altıgenler, kötü büyüler de dahil olmak üzere başarılı ve etkili saldırı büyülerini nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak bu, koruma büyüsü yapabilmeniz için bir kez kötü veya saldırı büyüsü yapmış olmanız gerektiği anlamına gelmez. Voodoo büyüsü olduğunda bilmekle yapmak arasında çok büyük bir fark vardır. Bunu anladıktan sonra kendinize şu soruları sormalısınız; korumaya ihtiyacım var mı? Kendimi neyden koruyorum? Kendimi kimden koruyorum? Ne tür bir korumaya ihtiyacım var?

Korumaya İhtiyacınız Var Mı?

Bu sorunun cevabı evrenin dokusunda yazılıdır! Fiziksel dünyadaki her şey hem mutluluğa hem de kedere neden olacak şekilde yapılandırılmıştır, bu nedenle size daha fazla neşe getiren durumlarla ne kadar karşılaşsanız da, hala çok savunmasız ve açık olduğunuzun farkında olmaya çalışmalısınız. size büyük üzüntü verecek şeyler.

Yani evet! Korumaya ihtiyacın var. Başına gelen kötü şeyler için suçlayacak birini aramaya çalışmayın, bu doğal bir düzendir. Kötü şöhretli evrensel denge bu düzen aracılığıyla döner. İyilik kötülükle dengelenir, böylece teselliyi bulacağınız yerde tehdit de bulacaksınız.

Bu nedenle voodoo, dünyada var olan kötü enerjiyi durdurmak için değil, bu kötü enerjinin size bir yol bulmasını engellemek için çok ihtiyaç duyulan büyülü korumayı sunmak için gelir. Bu, neden korumaya, özellikle de voodoo korumasına ihtiyacınız olduğunu açıklıyor.

Voodoo Koruma

Kendinizi Nelerden Koruyorsunuz?

Bu büyüde, gözünüze çarpmış olabilecek diğer tüm kadınların görüşlerinden kör olacaksınız. Böyle bir durumda, büyü size zarar vermek için yapılmaz, ancak size başka bir kişiyi tatmin edecek bir şey yaptırmanız içindir! Büyü için çok iyi bir kullanım değil mi! Tamam, şimdi başkalarının istedikleri zaman kontrol edebilecekleri bir hayat yaşamaya hazır olup olmadığınızı merak etme sırası sizde. Büyü gerçektir ve kullanımları çok çeşitlidir.

Sihir inanamayacağınız şekillerde çalışır ve kimin için çalışması gerektiği konusunda o kadar seçici değildir. Tereddüt etmeyin, hemen benimle konuşun ve size zarar vermek isteyebileceklerden ve sizi iyilik için kullanmak isteyebileceklerden voodoo büyülü koruma büyülerini kullanarak kendinizi nasıl koruyabileceğinizi görelim.

Voodoo koruma büyüsünde önemli bir adıma daha geldik, nasıl bir korumaya ihtiyacınız var? Bu noktada biraz hıçkırık var, neden? Çünkü bu, çoğu insanın ne tür bir koruma istediğini seçemediği veya yanlış türde bir korumayı seçtiği yerdir. Toplamda, voodoo özellikle iki tür koruma büyüsü vardır ve bunlar; fiziksel koruma ve ruhsal koruma. Daha önce gördük voodoo içinde tinselcilik en yüksek saygınlığa sahip ve gerçek bir voodooist bir ruh gördüğü hatta çok fiziksel nesnelerin inanimatest, dolayısıyla bu yönde, bu hiç de şaşırtıcı değil bu hayatın korunmasına geldiğinde bile o, voodoo adım adım her şeyi alır. Evrenin tüm yönleri ve aslında tüm evren, sihir gelenekteki profesyoneller tarafından doğru şekillerde ele alınırsa, voodoo geleneğinin büyülü koruması altında kullanılabilir.

Voodoo büyüsü, hayatımızın saatleri ve dakikalarında insanların hafife aldığı şeylerin ruhlarına dokunma yeteneğine sahiptir. Voodoo büyülü geleneği bize burada iki koruma biçimi arasında seçim yapma seçeneği sunar, ya ruhsal ya da fiziksel olan siz olabilirsiniz.

Buradaki bu adım, artık tamamen evrende daha fazla maruz kaldığınız tehdide bağlıdır. Manevi dünyada görünmeyen güçlerle daha fazla tehdit altında olan çok sayıda insan var ve bu hayatta başlarına gelen her şeyin, düşman oldukları bazı doğaüstü güçlerin sonucu olduğuna inanıyorlar. Bu tür müminler, rüyalarında veya bilinçsiz zihin durumlarında çoğu zaman kabuslar ve diğer korkutucu vizyonlar yaşarlar. Bu tür inananlar çoğu zaman manevi düzeyde koruma büyüleri yapmaya karar verirler. Bunun tam tersine, fizikte tehdit gören, muhatap oldukları insanlara güvenmeyenler, karşılaştıkları fiziksel cisimlerden şüphe duyanlar, kapalı kapılar ardında pusuya yatmış gölgeler görenler vs. bu tür insanlar olacaktır.

Ancak, voodoo göre ruhsal olan her şeyin kökeni fizikseldir, bu nedenle ruhsal büyü yapan bir kişinin ruhsal büyüyü fiziksel bir koruma büyüsü ile güçlendirirse geceleri daha fazla huzur bulma olasılığı daha yüksektir. Bu, ruhsal koruma büyüsünün tek başına güçlü olmadığı anlamına gelmez, yine de daha fazla koruma almaktan zarar gelmez. Bu iki varoluşsal büyünün altında, belirli bireysel öğeler için tasarlanmış temel koruma büyüsü türlerine sahibiz. Örneğin, bir kişinin malvarlığı, işi, çocukları, evi vb. üzerinde bir koruma büyüsü yapması gerektiğini göreceksiniz.

Voodoo koruma büyüleri, korumak isteyebileceğiniz hemen hemen her şeye yapılabilir. Bu mümkündür, çünkü voodoo her şeyin bir ruhu, sürekli korunmaya ihtiyaç duyan bir ruha sahip olmasına izin verir! Koruma söz konusu olduğunda, diğer tüm büyülü geleneklerin toplamından daha fazlasını sunar. Başarılı bir koruma büyüsü yapabilmek için var olan saldırı büyüleri hakkında bilgi sahibi olabileceğinizi daha önce görmüştük. Bu, savaştan şüphelenenleri düşmanlarını tanımaya çağıran eski ve geçerli bir özdeyiş.

Bu, düşmanınızın size karşı kullanacağı tüm teknikleri incelemeyi ve anlamayı içerir. Bu teknikleri daha iyi saldırmak için öğrenmiyorsunuz, kendinizi daha iyi korumak için öğreniyorsunuz. Voodoo büyüsünün yolu budur, günlük hayatımızın içine yerleşmiştir ve insan bilgeliğinin kendisi kadar eskidir. Ritüel değneklerinde hala gerçek voodoo gücünü koruyan en iyi tazıdan koruma büyülerinin nasıl yapıldığını öğrenin ve bu büyüleri kendiniz yapın.

“Voodoo Koruma Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Voodoo Dava Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın