Voodoo Lanet Büyüsü

Hayatınızda hiçbir şeyin işe yaramayacağını kabul ettiğiniz bir hayat yaşadınız mı? Bir ilişkiyi denediğinizde, gözyaşları içinde biter. Yeni bir işe girdiğinizde olumsuz bir şey olur ve işi aldığınız kadar çabuk kaybedersiniz. Sizce tüm bunların sebebi ne olabilir? Birinin size voodoo lanet büyüsü yapmış olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Bazen kendinizi lanetlenmiş gibi hissediyor musunuz? Muhtemelen haklısın ve bir voodoo lanet büyüsü koruyucusu almazsan işler daha da kötüleşebilir.

Kabul etseniz de etmeseniz de gerçek şu ki düşmanlarınız var. Ne kadar iyi olursanız olun, bazı insanlar yaşadığınız basit nedenden dolayı sizden nefret etmeye devam edecek. Bu yüzden, dinlemeyi önemseyen herkese, bir voodoo laneti büyüsünü nasıl kıracaklarını öğrenmeleri gerektiğini her zaman tavsiye ederiz.

Bununla birlikte, birinin size altıgen bir büyü yapıp hayatınızın lanetli hale gelip gelmediğini söylemek için, hayatınızda bakmak isteyebileceğiniz birkaç temel şey vardır. Eğer bunlardan bazıları başınıza geldiyse, ölüm voodoo hayatınızda mevcut olabileceğini ve yardımcı olması için deneyimli bir büyü tekerine başvurmanız gerekebileceğini tavsiye ederiz.

Lanetlendiğinizi Hissediyorsunuz

Lanetlerin birçok insanın yapmak isteyebileceği kadar yaygın olmadığını söyleyerek başlayayım. Güçlü bir voodoo laneti büyüsüne sahip birinin onları lanetlediğini söylemenin arkasına saklanarak amaçlarına ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacak birçok tembel insan tanıyorum. Yani lanetli olduğunuzu söylemeden önce durup lanetlenip lanetlenmediğinizi düşünmelisiniz.

Tüm iç gözlemlerden sonra, hala hayatınızı ilerletmek için gerekli çabayı gösteriyormuş gibi hissediyorsanız, ancak bir şey çalışmıyorsa, gerçek bir voodoo lanet büyüsü doğru bakmaya başlamanın zamanı gelmiştir.

Voodoo Lanet Büyüsü

Kötü Şans Seni Takip Ediyor

İyi şansın, çaba sarf etmeye istekli olanların başına sıklıkla geldiği sözünün en ateşli savunucularından biriyim. Çok basit, eğer bir piyango bileti almaya istekli değilseniz, ne kadar şansınız olduğu umurumda değil ve asla ilerleme kaydedemezsiniz. Tanıdığım birçok insan orta düzeyde çaba gösterme eğiliminde ve aynı zamanda orta derecede şanslı görünüyorlar.

Gerekenden daha fazla çaba harcadığınıza inanıyorsanız ancak yine de hiçbir şeyin işe yaramadığını görüyorsanız, o zaman iyileşebilirsiniz. Arada sırada kötü şansa sahip olmak sorun değil çünkü her normal insan bunu yaşar. Ancak, bir dizi kötü şansa sahip olmaya başlarsanız, işler kontrolden çıkmadan harekete geçmeniz gerekir.

Birine Yanlış Yaptınız

Burada kimseyi yargılamak için bulunmuyorum ama cadı savaşına karışan insanların lanetleri kendilerine çekme eğiliminde olduklarını fark ettim. Doğru nedenlerle büyücülük yapan herkes değil. Birçok cadı, başkalarına acı ve ıstırap getirmek için çevrimiçi olarak voodoo lanet büyüsü arıyor.

Bunu birine yaptıysanız ve hayatınızdaki şeylerin artık istediğiniz gibi gitmediğini fark etmeye başladıysanız, diğer cadılarla bir lanet savaşına girmiş olabilirsiniz. Lanet savaşları hakkında bilgi sahibi olmalısınız çünkü genellikle size bir yerden gelmezler. Drama gibi, kendilerini arayanlara ilgi duyuyorlar.

Kıskançlık ve hasetten uzak durursanız, kara büyü voodoo laneti büyüsü size yöneltildiğinde pek işe yaramadığını anlayacaksınız. Başarısız çünkü gerçek bir ruhunuz var. Bununla birlikte, sizi lanetlerden korumak için bir voodoo büyüsü bulmak hala önemlidir.

Garip Hayvanlarla Tanışmak

Voodoo ölüm büyülerini diğer insanlara zarar vermek için kullanan insanların hayvanlarla özel bir ilişkisi var gibi görünüyor. Hükümetlerin diğer ülkelere casus göndermesi gibi, lanetlemek isteyen bir cadı, sizi gözetlemek için hayvanlar gönderecek ve mümkün olduğunca fazla bilgi alacaksınız.

Bu nedenle, birdenbire evinize sık gelmeyen, çok gelen bir hayvan görmeye başlarsanız, bir şeyler dönebileceğini bilmelisiniz. Genellikle, lanet büyüleri kullanmak isteyen insanlar garip hayvanlar kullanır. Bazen bu hayvanlar hasta görünebilir. Bazı nadir durumlarda, bu hayvanlar da ölmüş olabilir.

“Voodoo Lanet Büyüsü” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın