Wiccan Aşk Büyüleri

Wicca yapay olarak yaratılmış bir dindir ve Wiccan aşk büyüsünün de yapay bir kökeni vardır. Geçen yüzyılda bir grup insan doğayla bağlarını kaybettiklerini fark etti ve onun enerjilerinden yararlanmaya devam edebilmek için onu onarmaya çalıştı. Eski Avrupa büyüsüyle ilgili günümüze ulaşan birkaç belgeyi incelediler, ancak elde ettikleri içgörüleri görmezden gelmeyi seçtiler ve çok basit ve ilkel şeylere dayanarak kendi büyülerini kurdular. Örneğin, tüm Wiccan tatilleri ve ritüelleri güneş döngüsü ve mevsimlerin değişmesiyle bağlantılıdır ve ya erkek ya da kadın ritüelleri vardır. Erkek Wiccans’a Tanrı, kadın Wiccans’a ise Tanrıça yardım eder.

Wicca’yı takip eden herkes sonunda bir Wiccan büyücüsü veya büyücüsü olabilir. Elbette Wicca da Budizm’den etkilenmişti. aynı zamanda en popüler dinlerden biri olarak. Wicca, insanlar öldüğünde ruha ne olduğu konusunda eski insanların inandıklarıyla çelişen reenkarnasyon inançlarını benimsedi. Bu, Wicca’nın eski dinler ve sözde ön din ile hiçbir ilgisi olmadığı anlamına gelir. Ama kimseyi yargılamayalım. Wicca birini daha iyi hissettiriyorsa, neden onları aksine ikna etsin? Ayrıca, denemeniz ve sizin için işe yarayıp yaramadığını görmeniz için bazı Wiccan aşk büyülerini tarif etmek istiyoruz. neden onları aksine ikna etsinler? Ayrıca, denemeniz ve sizin için işe yarayıp yaramadığını görmeniz için bazı Wiccan aşk büyülerini tarif etmek istiyoruz. neden onları aksine ikna etsinler? Ayrıca, denemeniz ve sizin için işe yarayıp yaramadığını görmeniz için bazı Wiccan aşk büyülerini tarif etmek istiyoruz.

Aşk İçin Bir Wicca Büyüsü

Hemen hemen her insan aşk için bir Wicca büyüsü yapabilir. Bununla birlikte, büyülerini daha iyi yapmak ve herhangi bir büyü hatası yapmamak için neyle uğraştığınızı anlamak için Wicca hakkında aşağıdaki bilgileri gözden geçirmenizi öneririz.

  • Wiccan büyülerini başarılı bir şekilde yapmak için doğa ile birleşmelisin. Tüm ritüelleri dışarıda yapılır. Birine hazırlanmak için parklarda, ormanlarda ve dağlarda mümkün olduğunca çok zaman geçirmeniz gerekir. Orada olmaktan keyif aldığınız ve size enerji verdiği, iç huzuru, dengeyi ve mutluluğu bulmanıza yardımcı olduğu sürece istediğiniz manzarayı seçebilirsiniz.
  • Wiccanlar “Tanrı” ve “Tanrıça” dedikleri iki tanrıya dua ederler. Bir aşk büyüsü yaptığınızda, dileğinizi uygun tanrıya iletin. Hedef erkekse, Tanrı ile konuşun. Hedef kadınsa, Tanrıça ile konuşun. Bu yazıda, kadınlar tarafından gerçekleştirilmek üzere tasarlanmış ritüelleri anlatacağız. Büyü yapan kişi erkek ise büyüdeki bazı kelimeleri değiştirmeli ve Tanrı yerine Tanrıça’ya hitap etmelidir.
  • Aşk için Wiccan büyüleri her zaman bir sunak gerektirir. Nasıl kurulacağını bilmiyorsanız, sunaklar ve nasıl kurulacağına dair önceki makalelerimizden bazılarını inceleyin. Ayrıca yerinde yapabilirsiniz. Ritüel alanına büyük yassı bir taş getirin ve yakındaki bir doğal su kaynağından biraz su ile yıkayın. Taşı güneşte kurumaya bırakın. Kuruduğunda sunak olarak kullanılmaya hazırdır.

Wiccan Aşk

  • Doğa tanrılarından yardım istediğine göre, doğaya özenle davranmalısın. Örneğin, birçok Wiccans, Wicca’nın et yiyen insanlara yardım etmediğine inanıyor, çünkü bu şekilde hayvan katliamına katkıda bulunuyorlar. Kendinizi arındırmak için etten bir ay uzak durun. Parktayken asla çiçek toplamayın ve doğaya başka bir zarar vermeyin. Doğayı sevdiğinizi gösterin ve ona saygı gösterin, umarım size yardım etmeyi kabul eder.
  • Wiccan ritüelleri her türlü hava koşulunda gerçekleştirilebilir. İnsanların farklı hava tercihleri ​​​​vardır. Bazılarımız yağmurdan daha çok güneşli günlerden hoşlanır. Bazı insanlar soğuk ve kar yağdığında sever. Ritüelinizi dışarıda kendinizi en rahat hissettiğiniz anda gerçekleştirmelisiniz. Hava sizi mutlu etmeli, size enerji vermeli ve size her şeyin harika olacağına dair güven vermeli.
  • Wiccans, tercih edilen ay döngüsü hakkında nadiren tavsiye verir. Bununla birlikte, çoğu sihir uygulayıcısı, aşk ritüellerinin yalnızca büyüyen bir hilalde gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda hemfikirdir, gökyüzünde küçülen bir ay olduğunda ise ayrılma ve ayırma büyüleri yapılmalıdır.
  • Wicca’daki dolunaya özel bir önem verilir. Dolunay günleri Wiccan ritüelleri için en iyi günler olarak kabul edilir. Bununla birlikte, duygusal olarak dengesiz insanlar, dolunay sırasında sinir krizleri, endişe, uykusuzluk ve ruh hali değişimleri yaşama eğilimindedir, bu nedenle Wiccan ritüellerini yeni ayın ilk 7 gününde gerçekleştirmelidirler.
  • Bir Wiccan ritüeli yapacaksanız ancak kendinizi yorgun, zayıf, şaşkın veya depresif hissediyorsanız hiçbir şey yapmayın. Bir şey size enerji seviyenizi düşürerek ve çakralarınızı etkileyerek bir hata yapmak üzere olduğunuzu söylemeye çalışıyor. Enerji belirtilerinize neyin sebep olduğunu öğrenin çünkü bu sizin için mutlaka kötü değildir. Belki de sizi koruyan bazı güçler, size zarar verebilecek bir şey yapmanızı engellemeye çalışıyor. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için falınıza baktırın.

“Wiccan Aşk Büyüleri” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın