Yapılmış Muska Nasıl Bozulur Kimler Bozar

MUSKA NASIL BOZULUR?

Öncelikle size veya yakınınıza yapılan bir  muskayı mı bozdurmak istiyorsunuz yoksa bizzat sizin yaptırdığınız muskayı mı? Bu ikisi çok farklı konulardır ve dikkat edilmesi gerekir. Size bu blog yazısında muska nasıl bozulur sorusunun cevabını vereceğiz.

Öncelikle internette dolanan çok fazla yanlış kaynaktan bilgilere ulaşmanız doğaldır. Bu gibi bilgilere kulak asmamak için en iyi medyum tarafından hazırlanan doğru bilgilerden oluşan yazımızı okumaya devam edin.

Muskanın Bozulması İçin Ne Gerekir ?

Muskanın bozulabilmesi için büyü veya tılsım gerekli olabilir fakat uygulayabileceğiniz başka yöntemler de vardır. Unutmayın ki bu yöntemler güçlü muskalar için yeterli ve etkili olmayabilir. Bu durumda güvenilir ve en iyi medyum bulmanız doğru olacaktır. İnternette dolaşan sahte medyumlara kulak asmadan engin deneyim ve birikimi olan medyum hocamız ile iletişime geçebilirsiniz. Size büyü yapma, büyü bozma, muska yapma, muska bozma gibi birçok konuda yardımcı olacaktır. Şimdi muska bozma yöntemlerine geçelim.

En eski yöntemlerden biri olan bu muska bozma yöntemi kağıt ve kalem ile yapılır. Bu tür uygulamalara başlamadan önce her zaman abdest alınız ve besmele çekiniz. Kağıdın karalanmamış temiz ve beyaz, kalemin ise içinin ve dışının siyah olması gerekir. Yarı karanlık ve sessiz bir ortamda kıbleye dönüp diz çökerek kağıdın üst tarafına şunları yazın: “Ya Rahmân Ya Rahîm, sana geldi bu kulun, dertlerinden âzât et, muskayı boz Allah’ım.” (Yazarken içinizden tekrar edin). Sonra 3 kez besmele-i şerif ve 3 kez felak suresi okuduktan sonra kağıdın ortasına şunları yazın: “Muskanın hükmü bitsin, sana geldim Ya Fettâh, senin hikmetin sonsuz, bu muska iptal olsun, senden gelen dert değil, boyun eğdim kapına, sana gönül verenler, çıkacaktır yarına, sen gönlümün sultanı, bense aciz bir kulum, sen gören gözlerimsin, sensin kanadım kolum, hüküm senden Allah’ım, hükümsüz kıl muskayı, hakem sensin Allah’ım, hakim sensin Allah’ım. Âmin.” Sonra kağıdın alt kısmına 3 kez amin yazarak kağıdı 4 kez katlayın. Muska bu sayede bozulacaktır.

Muska Açarken Dikkat Edin

Eğer bir muska bulduysanız Ayetel Kursi okumadan içini açmayın. Bu çözüm işe yaramadıysa daha derin ve kesin çözümler için medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz. 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın