Yaz Aşk Büyüsü

Aradan uzun yıllar geçti ve toplum daha güvenli ve modern hale geldi, yaz ortası büyüleri devam ediyor. Bugün bile, genç kadınlar aşkta başarılı olmak ve gelecekteki eşlerinin kim olacağını tahmin etmek için kırsal doğada aşk büyüsü yapıyor. Yaz ortasının gelenek ve görenekleri yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Daha önceki zamanlarda insanlar, iyi bir hasat ve doğurganlık nedenleri elde edeceklerini umarak, Yaz Ortası boyunca hava tanrısı “Ukko”yu kutlarlardı.

Çiy İçinde Yuvarlan

Buğday tarlasında çıplak dönerseniz, bir yıl içinde müstakbel eşinizin hayatınızda görüneceğine inanılır. Çiy aslında iyileştirici bir etkiye sahip olarak kabul edilir ve sizi çok daha güzel ve sağlıklı yaptığına inanılır. Kadınlar ayrıca onu gelecek yıllar için saklayarak bir şişede toplar ve bastırırdı.

Bir Alana Büyü Yapın

Gün batımında dört yapraklı yonca arayın. Yoncayı hemen koynuna sakla. Saat gece yarısını vurduğunda, saçlarınızı serbest bırakın ve tarlada dolaşın ve saçlarınızın uçuşmasına izin verin. Alanın etrafında en az üç kez dolaşın. Sevdiğiniz kişi tam da o tarladan çıkan buğdaydan ekmek yediğinde mutlaka size aşık olacaktır.

Yedi Farklı Çiçek Topla

Bulabildiğiniz kadar çok tarladan yedi farklı çiçek türü toplayın. Gece yatarken ama yastığınızın altında buket yapılır. Hoşlandığınız kişinin mutlaka rüyalarınıza gireceği söylenir. Çiçekler ve bitkiler Yaz Ortası kutlamalarında önemli bir rol oynar. Yerlere ağaç yaprakları serpmek ve bahçelerde ağaç evler inşa etmek yaygındı. Yıl boyunca kullanılacak sığır ve süt üretimi için iyi bir yıl sağlamak amacıyla inekler bile süslendi.

Konulardan Tahmin

Yaz ortasının tam gününde, bir arpa tarlasını ziyaret edin. Aynı uzunluktaki filizlere farklı renklerde iplikler bağlayın. Çizginin her rengi kendi anlamını gösterir. Örneğin, siyah renk genellikle kederi ve kederi gösterir, kırmızı ise tutkulu aşk anlamına gelir. Ayrıca rengin sizin için ne anlama geldiğini kendiniz seçip karar verebilirsiniz. Ertesi sabah, filizlerden hangisinin gece boyunca en uzun süre büyüdüğünü görmek için tarlayı tekrar ziyaret edin. Bu ipliğin rengi, gelecek yıl için kaderinizi ve geleceğinizi tahmin edecektir.

Bir Banyo Çırpma Teli Bağlayın

Banyo çırpıcıları genellikle Yaz ortası saunası için hazırlanır. Taze yaprakları yumuşak olduğu ve büyüleyici ve güzel bir kokuya sahip olduğu için genellikle huş ağacından yapılırlar. Sizin için sihirli aşk büyüsü, yaz banyo ağaçları ve çiçekler sekiz farklı türde dışarı hazırlanmalıdır çırpıcı. Saunadan hemen sonra, çırpıcıyı saunanın üstüne atın. Çatıya tırmanın ve peşinden gidin ve çırpıcının sapının nereye baktığına bakın. Nerede olursa olsun, müstakbel kocanızın geleceği belirli yön.

İlk Sesi Dinleyin

Gecenin karanlığında, tırmanın ve yüksek bir yere tırmanın – belki bir tepede, bir uçurumun veya büyük bir kayanın tepesinde, muhtemelen yalnız olduğunuz bir yerde. Sessiz bir yere çevreden gelen sesleri dinlemek çok daha kolay.

Sabahın ilk sesi ve kuş cıvıltıları ile çok özlediğiniz müstakbel kocanız kesinlikle çok benzer bir yönden gelecektir. Müzik sesleri duyuyorsanız, düğün çanları demektir! Ve bir düğün yaklaşıyor. Bir çocuğun ağlama sesini duyarsanız, bu doğumun ve yeni bir hayatın göstergesidir.

Sevdiğimi Çekmek İçin Ne Tür Aşk Büyüleri Kullanabilirim?

Birine aşık olduğunuzda, aşık olursunuz ve umutsuzca o kişiyle birlikte olmak istersiniz. Sana o kadar da çekici gelmediğini hissediyorsun ama ona ihtiyacın var ve o kişiyi yaşamadan çektiğin acı artık dayanılmaz ve onsuz bir saniye bile geçirmeyi hayal bile edemezsin. Böyle bir durumda, sevgiliniz gerçekten dahil olmadan veya başka biriyle nişanlanmadan önce anında sonuç verebilecek bir aşk büyüsüne umutsuzca ihtiyacınız var.

Belki bir arkadaşınız ya da komşunuz tarafından internetten bir sihirbazlık numarası öğrenip evde tek başınıza denemeniz önerilir ve bazen siz de yapmayı planlıyorsunuzdur. Sihir büyülerinin, özellikle de aşk büyülerinin kolay alınmaması gerektiğini ve herhangi bir gerçek veya uygun bilgi olmadan evde denenmemesi gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Aşk Büyüsü

Güçlü Bir Enerji Şifacısı

Uzman rehberliği için büyücülük veya kara büyünün olmadığı yerlerde doğal Aşk büyüleri yapan Medyum gibi uzman bir aşk büyüsü tekerine ihtiyacınız var. Medyum, her vakayı, sizin ve bu kişinin bir ilişki gibi bir bağlantı için uygun olup olmadığına karar veren ayrıntılı, gerçek ve doğru bir uyumluluk testine dayandırır. Medyum büyüleri hayat değiştiriyor ve kesinlikle size sonuçlarını gösterecek.

Medyumun tek istediği, kararınızı gerçekten düşünmeniz ve bir ilişkiden ne dileyip ne istediğinizi düşünmeniz çünkü bir kez büyü yapılıp yapıldıktan sonra,  sonsuza dek yapılır ve geri alınamaz.

Sonsuza Dek Mutlu Olmak İçin Özlem

Hepimiz sevdiğimiz kişi tarafından sevilmek isteriz. Bazen birine büyük bir aşk duyarız ama o kişi seni öyle görmez. Ne zaman koridordan geçse, kalbiniz atmayı bırakır. Bu, hayatlarının bir bölümünde hemen hemen herkesin başına gelir. Ve eğer şanslıysak, o kişi sizi fark edebilir ve muhtemelen birlikte olursunuz.

Ama hepimiz bu kadar şanslı mıyız? Hepimizin mutlu bir sonu var mı? Pek azımız şüphesiz iyi bir talihle kutsanmıştır; ancak, çoğumuz için durum tam olarak böyle değil. Birine çok mu aşıksın yoksa hayatta yeni bir aşkı sabırsızlıkla bekliyor ama şansın mı yok? Endişelenme, çünkü aşkını kendine çekmek ve aşk şansını arttırmak için var olan aşk büyüleri var.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Çekici büyülerin farklı türleri vardır. Veya bir kişinin birine aşık olmasının başka yolları da vardır. İlk başta, gerçekten ne tür bir aşka sahip olduğunuzu ve neye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir.

Örneğin, romantik bir aşk veya şehvetli bir aşk, bir evliliğe katılmak için aşk ve sadece arkadaşlık amaçlı aşk. Yani ezilme büyülerine umutsuzca ihtiyacınız varsa, o kişiye ezilmenin türünü veya amacınızı belirtmeniz gerekir ve büyüler beğenilerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirilebilir.

Niyetinizde Açık ve Doğru Olun

Aşkınızda başarılı olmak veya büyüleri çekmek için, niyetinizde açık ve dürüst olmanız çok önemlidir. Büyüler sizin için düşünme kısmını veya sürecini yapmaz. Bu yüzden seçiminizden çok emin olmalısınız. Bazı mumları ve kristalleri yakmadan ve evrenden size yardım etmesini ve size yardım etmesini istemeye başlamadan önce tam olarak ne aradığınızı bilmelisiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın