Yenileme Banyo Büyüsü

İç güzellik büyüleri her ay zamanı için harikadır ve bu bitki banyo büyüsü size çok kolay bir şekilde kendini sevme gücü verecektir! İlk adım: Telefonunuzu kapatın. Şimdi zihniyetinizi temizleme ve kendinizle biraz zaman geçirme zamanı. Kendi düşüncelerinizle yalnız kalma fikrinden nefret ediyorsanız, bu kendinizle olan ilişkinizi geliştirmek için çalışmanız gerektiğinin açık bir işaretidir. Sonuçta, kendi düşüncelerinizin tadını çıkaramazsanız, başka kim hoşlanır?

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

 • Tarçın çok rahat bir içeriktir, sizi sıcaklık ve iyileştirici enerjilerle doldurur. Aşk büyülerindeki popüler kullanımının yanı sıra, birçok başka yeşil büyü kullanımına da sahiptir.
 • Gül yaprakları, size erdemlerinizi ve ahlaksızlıklarınızı daha fazla kabul etmek için ihtiyacınız olan sevgi dolu gücü verecektir.
 • Pozitif olumlu güven için sözler ve tabii ekstra ışık için biraz daha mum yakıp, ya karışıma kendi esansları ekleyin. Bu büyülü banyoyu alın, bırakın ve yeniden başlayın.

Malzemeler

 • 1 beyaz mum
 • 8 gül yaprağı (taze veya kurutulmuş)
 • 2 yemek kaşığı toz tarçın

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Bir tencereye 4 su bardağı su dökün ve yüksek ateşte set üstü ocak üzerine koyun.
 2. Gül yapraklarını ve tarçını ekleyin.
 3. Kaynamaya başladığında ocağı kapatın. 15 dakika bekletin.
 4. Bu arada, vücudunuzu temizlemek için hızlı bir duş alın ve ardından küveti ılık suyla doldurun.
 5. Beyaz bir mum yakın ve suya gül yaprakları ve tarçın karışımını ekleyin.
 6. Suyu vücudunuza ve yüzünüze dökerken kalbinizin neden ağrıdığını düşünün. Sadece başkalarının size yapmış olabileceği şey değil, aynı zamanda kendinize nasıl davrandığınıza da bakın.
 7. Kendinizden özür dileyin ve tüm olumsuz düşüncelerin ortadan kalkmasını isteyin. Duygularınızın size anlatmaya çalıştığı şeye odaklanın. Korkularınızı analiz edin çünkü yapmanız gerekenler konusunda size rehberlik edecekler.
 8. Aşağıdaki ilahiyi söyleyin; kendimi derinden ve tam olarak seviyorum. Şu andan itibaren kendimi kabul ediyorum ve tüm olumsuz düşünceleri iptal ediyorum.
 9. Bir süre rahatlayın ve hazır olduğunuzda küvetten çıkın ve en çok zevk aldığınız şeyi yapın.

Müzik dinlemek, kitap okumak, çizim yapmak, hatta atıştırmak olsun; arada bir yalnız zamanın tadını çıkarmanız önemlidir. Banyodan sonra yapacak eğlenceli bir şey bulamazsanız, odanızı veya dairenizi temizlemeyi ve düzenlemeyi deneyin. Veya kendi başınıza başlayabileceğiniz yeni bir projeye odaklanın ve düşünün. Kendini sevme ve kendini onaylama, meşgul olduğunuzda zahmetsiz hale gelebilir.

Güçlendirme ve öz saygının el ele gittiğini unutmayın. Gelecekteki benliğinizin tam kontrolüne sahip olmak istiyorsanız, geçmiş hatalarınızı affetme ve devam etme zamanı.

banyo büyüsü

Aşk Büyülerinin İşe Yaraması Ne Kadar Sürer?

Aşk büyüleri çok düzensiz olabilen insanlara, davranışlara ve duygulara etki eder. Bunu bilmek için kullanabileceğiniz kesin bir sayı veya matematiksel formül bulunmamasının nedeni budur. Genel olarak, sonuçları bir dolunay döngüsü içinde görmek için bekleyebilirsiniz, ancak hedefiniz ne kadar zorsa, büyünüzün işe yaraması o kadar uzun sürecektir.

28 günden sonra herhangi bir tezahür belirtisi görmediyseniz, büyüyü tekrar yapabilirsiniz. Gerçekçi hedefler tutmayı unutmayın: Dakikalar içinde işe yarayan ücretsiz aşk büyüleri arıyorsanız, böyle bir şeyin hiç kimse tarafından garanti edilemeyeceğini bilmelisiniz çünkü Aşkın kendi zamanlaması vardır ve sabrı anahtardır.

Dolandırıcılıklardan kaçının! Anında sonuç vaat eden veya “bir gecede işe yarayan aşk büyüleri” vaat eden hiçbir medyuma güvenmeyin.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın