Zenginlik Büyüsü Nedir Zenginlik Getiren Tılsımlı Büyü

PEK ÇOK İNSANI MİLYONER EDEN PARA BÜYÜSÜNÜN TILSIMI

Zengin olmak ve bitmek tükenmek bilmeyen bir servete sahip olmak herkesin hayalidir. İnsanlar bu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çok çaba sarf eder ve farklı farklı yollar dener. Bu çabaların yanı sıra, zengin olmak için insanın kısmetinin şansının da açık olması gerekir. Fakat, size bir sır verelim herkes şanslı olduğundan ya da zeki olduğundan milyoner olmuyor. Zenginlik getiren para büyüsü milyoner olmanın en büyük sırlarından biri. Zenginlik getiren para büyüsünü doğru yapan herkes zengin oluyor. Tabi zenginlik büyüsü de diğer büyüler gibi ciddi sonuçları da beraberinde getiriyor. Bu büyüyü yapan insanların da karşılaşabileceği problemlere hazır olması gerekir.

ZENGİNLİK GETİREN PARA BÜYÜSÜNÜ YAPAN MEDYUMLAR NEDEN BU BÜYÜYÜ KENDİLERİ İÇİN KULLANMIYOR?

Zenginlik getiren para büyüsünün bazı olumsuz sonuçları vardır. Bunlardan bir tanesi de büyünün bedelini yapan kişinin kendinden sonra gelen kuşağının ödeyecek olması. Bu nedenle insanlar ne kadar zengin olmak isterlerse istesinler, zenginlik büyüsünü yapmaktan vaz geçmektedir. Kendileri mutlu, huzurlu, bolluk içinde yaşadıktan sonra kendi neslinin sıkıntı çekmesini göze almazlar. Özellikle medyumlar, kendi nesillerinin yaşayacağı sıkıntıları düşündüğünde asla bu büyüyü kendileri için kullanmak istemezler. Zenginlik getiren para büyüsü yaptırmak isteyen insanları da tüm olumsuz sonuçlar hakkında bilgilendirmektedirler. 

 

ZENGİNLİK GETİREN PARA BÜYÜSÜNÜN TILSIMLI SÖZCÜKLERİ

Bu büyüyü yapmak için en az 8 tane altın almalısınız. Daha sonra bu altınları evlerden ve insanlardan uzak bir bölgede toprağa gömmezseniz. Altınları gömeceğiniz yeri kare olarak hayal ederseniz her kenarı en az 5 metre uzunluğunda olmalı. Altınları gömmeden önce toprağa bir kare çizin, karenin her köşesine 1 altın gömün ve kalan 4 altını da karenin içine gömün. Altınları gömmeniz tamamlandıktan sonra, zenginlik getiren para büyüsünün tılsımlı sözcüklerini söylemelisiniz. Büyünün tutmasını sağlayan asıl şey bu sözcüklerdir. Bu tılsımlı sözcükler asla bir kaynakta yazmaz, medyumdan medyuma, büyücüden büyücüye aktarılır. Tılsımlı büyü sözcüklerini söyledikten sonra büyünün etkilerini görmek için 2 hafta beklenmelidir. 2 hafta geçtikten sonra büyü tutar. Gömdüğünüz altınları yerinden alsanız da büyü asla bozulmaz.

Bu tarz bir tılsımı gerçekten istiyorsanız gönül gözü açık işine hakim güvenilir gerçek medyum hoca ile çalışmanızı ve ona danışmanızı tavsiye ederiz.

 

“Zenginlik Büyüsü Nedir Zenginlik Getiren Tılsımlı Büyü” üzerine 2 yorum

  1. Geri izleme: Aşk İçin Tay Muska

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın